כמה נידחת קירגיזסטן אתם שואלים? ובכן, לדעתי המדד האולטימטיבי הוא מדד האירוויזיון: לא שלחת שיר לאירוויזיון, את לא באמת מדינה אירופאית, ואנחנו מדברים פה על ימים שבהם מונטנגרו, אזרבייג'ן וסן מרינו שולחות נציגים לתחרות. אין ספק שהעונה הזו מצליחה להפתיע עם בחירת היעדים האקזוטיים, אבל בגזרת ההתרחשויות מצליחה הרבה פחות. בכלל, נדמה שכבר כמה פרקים של "המירוץ למיליון" אנחנו תקועים במעין לופ אינסופי שבו רגב והלן מצליחים להסתכסך עם זוג אחר, לרוב הרבה יותר חלש מהם, מעלים להם את הסעיף - ואז נפגעים כשמנסים להשיב להם מלחמה. בסבב הקודם היו אלה מיתר ועדי, והפעם מדובר בדניאל ואליהו.

אבל לפני שנדון בפרטי הסכסוך הלא ממש עסיסי הזה, הרשו לי להזיל דמעה על הדחתם של עדי ומיתר. זה לא סוד שהם היו אחד מהזוגות היותר חביבים עליי העונה וההדחה שלהם, אמנם בשלב מכובד של המירוץ, היא בגדר הפסד של ממש לתחרות. מי שהתחילו כאנדרדוג הצליחו למצב את עצמם כזוג חזק ומוביל ולא נתנו לדרמה עם מלכי הכיתה רגב והלן לעכב אותם בדרך. עוד ראוי לציון מהפרק הקודם: עומר ונטע, שכמעט הודחו בסוף קטע המירוץ הקודם, מגיעים למקום הראשון ומאכילים אבק רוסי את כל יתר הזוגות. על כך נאמר: מה נשמע?! 

אז למה בעצם אליהו ודניאל כל כך התעצבנו מהשירה של רגב, והאם הוא באמת ניסה להתגרות בהם, או סתם התאמן על סולמות? לא ברור, אבל מה שבטוח זה שרגב והלן מצליחים פעם אחר פעם לעורר אנטגוניזם גם כשהם ממש לא מתכוונים לזה. ואם כבר רגב והלן, גם הפעם קיבלנו הוכחה לכך שהלן הג'דאית לוקחת את רגב בסיבוב: היא הייתה מ"כית, הוא היה טבח, היא מתקתקת את הבית (אבל רק עם המנקות, כן? אנחנו עדיין במעמד הבורגנות), הוא יושב רגל על רגל. לא אתפלא אם היא באמת מעבירה את הילדות טירונות מזורזת בבית עם חץ וקשת, כמו שירדן ואן טוענות.

A post shared by המירוץ למיליון (@theamazingraceisrael) on

אני לא יכולה שלא להתייחס לשמועות על רומן בין נטע ודניאל, ואירוני שהן מתפרסמות דווקא בשבוע שבו נטע נשבעת שהמטרוסקסואליות שלו ושל אליהו "באה לה מקולקל". להזכירכם, השניים העידו בתחילת העונה שהם מחלטרים בדוגמנות מדי פעם, ככה שאפשר בהחלט לראות את ההתמכרות שלהם לסרום לשיער כהזדמנות עסקית ולאו דווקא כתעודת עניות לגבריות שלהם. רגע, הרשו לי לחזור בי: הם הובסו על ידי ירדן ואן במשימת החץ וקשת. עזבי נטע, פדיחה.

כמה עוד אפשר להשתמש במושג זינה? רק הפרק ספרתי את "מצב זינה", "סבתא זינה" ועוד אינספור ביטויים דומים. בהתחלה הקושי הפיזי של ירדן ואן, זוג כוכבות אינסטגרם במשקל נוצה, עוד היה חינני בעיניי, אבל עכשיו הוא כבר סתם הפך להתבכיינות. עם כל הכבוד, התבקשתן לסחוב שטיח, לא את האוהל הקירגיזי כולו על הגב, קצת פרופורציות. גם המיני-דרמה שהתחוללה כשדניאל נחלץ לעזרתן הייתה מיותרת לחלוטין, כי את החלק הקשה של המשימה, בו הן נדרשו לתלות את השטיח ההו-כה כבד על מתקן תלייה מסורתי, הן הצליחו כמו גדולות. זינות, אמרתי כבר?

ולבסוף קיבלנו את משימת הגללים, או כמו שאני קוראת לה: הוכחה לכך שהמתמודדים באמת משחקים בקקי. הריח, החרקים ומזג האוויר ההפכפך הם עוד כלום לעומת הרגע הטראגי באמת במשימה הזאת, בו נטע מבטיחה שלא תצפה בפרק בבית. האנשים שאחראיים על מדידת הרייטינג, מי שלא תהיו אי שם בעולם, מקווה שתעמדו בזה – כי יש בהחלט סיכוי שאני לא.

tvbee בפייסבוק