מחר יצא לדרך בפעם השישית כנס INTV לחדשנות בטלוויזיה של קשת, בו ישתתפו בכירי תעשיית הטלוויזיה והתוכן מרחבי העולם. כמו בשנים שעברו, נשיא המדינה רובי ריבלין נפגש הבוקר עם מנכ"ל קשת אבי ניר יחד עם הדוברים בכנס.

"אנחנו ידועים כאומת הסטארט אפ, אבל אנחנו גם יוצרים סרטים ותוכניות טלוויזיה מהשורה הראשונה", אמר הבוקר הנשיא. "רק בשבוע שעבר זכו שני ישראלים בפרסים מרכזיים: גיא נתיב באוסקר על סרטו סקין ונדב לפיד בפרס דב הזהב על סרטו מילים נרדפות. עבור מדינה קטנה כמו ישראל, זוהי תזכורת נפלאה לכך שהכישורים של היוצרים שלנו הם אכן ברמה עולמית. עכשיו יש לכם הזדמנות לראות את ישראל בעצמכם ואני מקווה שבתום ביקורכם תרצו גם אתם לחשוף אל העולם את ישראל היפה והמגוונת". 

השנה יגיעו לכנס מספר שיא של משתתפים בינלאומיים - יותר מ-200 בכירים מהתעשייה שישמשו כדוברים בכנס. ביניהם סינדי הולנד - סגנית נשיא התוכן המקורי של נטפליקס העולמית, גיל גולדשיין - המפיק זוכה האמי של משפחת קרדשיאן, גרג ברלנטי - המפיק הראשי של ריברדייל ו-את, אמי אנטליס - סגנית נשיא מחלקת פיתוח התוכן והטאלנטים של CNN העולמית, אלכס מהון - מנכ"לית ערוץ 4 הבריטי, דיוויד סטאף - נשיא אולפני הטלוויזיה של CBS, ג'ולי כהן - הבמאית של RBG, סטייסי רוקיסר - השואוראנרית של הסדרה אנריל וג'ד מרקוריו היוצר של שומר ראש.

בין הנושאים שהכנס עוסק בהם השנה: התמודדות רשתות הברודקאסט בעולם עם ענקיות הסטרימינג והטכנולוגיה החדשה, עידן  הדוקו, המגמות העתידיות של עולם המדיה, שוק התוכן העולמי המשתנה, ז'אנר השורט-פורם, איך הקולנוע משנה את פני הטלוויזיה, ואי אפשר בלי תוכן ישראלי והצלחתו בעולם.