צופים אובססיביים, יש לנו חדשות בשבילכם: כנס החדשנות בטלוויזיה של קשת, INTV, יערך זו השנה השישית ב-11-12 במרץ בירושלים, ורשימת הדוברים המסקרנת שפרסמנו כאן בעבר - רק הולכת ומתארכת.

כעת, נודע לנו שמצטרפים אליה המפיק זוכה האמי גיל גולדשיין, שחתום על להיטי ריאליטי כמו העולם האמיתי, פרויקט מסלול, ובעיקר - משפחת קרדשיאן(!)עוד שם מסקרן היא המפיקה ג'ולי כהן, שביימה את הסרט הדוקומנטרי RBG (שגם מועמד השנה לאוסקר) על שופטת בית המשפט העליון האמריקאי, רות ביידר גינסבורג.

בנוסף ידברו המנכ"לית החדשה של ערוץ 4 הבריטי אלכס מהון (כאן 11 של הבריטים), מנהלת התוכן של המיזם המשותף של סנאפ ו-NBC - לורן אנדרסון, שפיתחה סדרות אייקוניות כמו המשרד ומחלקת גנים ונוף, ומנהלת מחלקת הבידור של HBO לשעבר - סו נאיגל, שהפיקה לאחרונה את סרטם המדובר של האחים כהן, הבלדה של באסטר סקראגס.

הדוברים החדשים מצטרפים לרשימת השמות שפורסמה לפני כחודש, בהם מנהלת התוכן המקורי של נטפליקס העולמית סינדי הולנד, ומפיקת הסדרה UnREAL סטייסי רוקיסר ונוספים. 

כנס INTV של קשת זוכה בכל שנה להכרה הבינלאומית בזכות משתתפיו הבכירים מרחבי העולם, ומדורג גבוה ברשימת האירועים של תעשיית התוכן העולמית. מה זה אומר לגבינו, הצופים? שזה המקום בו קובעים את הבינג' הבא שלנו, כלומר, את מגמות והתכנים שנצפה בהם בשנים הקרובות בטלוויזיה.