אם גם אתם אובססיבים ליורשים כמונו, בטח יש לכם פינה חמה בלב לרומן רוי. רומן, בן הזקונים של לוגן, הוא בחור חכם וחד, שחוסר הבגרות שלו מונע ממנו להתקדם בחברה. אם הקדשתם לו מספיק תשומת לב, בוודאי שמתם לב שאתם מכירים אותו מאיזשהו מקום.

אז מאיפה אתם מכירים אותו? את רומן משחק קיראן קולקין, ואם שם המשפחה מצלצל מוכר אתם לא טועים. הוא חלק ממשפחה מכובדת של שחקנים. אחיו הגדול הוא השחקן מקולי קולקין שכיכב בשכחו אותי בבית, ואחיו הקטן הוא רורי קולקין, שגם שיחק בלא מעט סדרות וסרטים.

קיראן עצמו ערך את הופעת הבכורה שלו בגיל שמונה לצד אחיו בשכחו אותי בבית. הוא שיחק ילד יתום בסרט זוכה האוסקר תקנות בית השיכר. ובהמשך שיחק גם ביש לה את זה בתור סימון, אחיה הקטן של לייני, הבחורה החנונית שמככבת בסרט. בסצנה בלתי נשכחת מהסרט, קיראן גולש על רולרבליידס עם משולש פיצה ביד ובריונים מתעללים בו. אחד מהם, מפזר שערות ערווה על הפיצה ומביא אותה לקיראן. פרדי פרינס ג'וניור, ששיחק את הבחור שמנסה להרשים את לייני, מגיע לעזרתו ומכריח את הבריון (אותו משחק שרמן מאמריקן פאי) לאכול את הפיצה בעצמו.  

את הפריצה הגדולה עשה קיראן בסרט איגבי, בו כיכב בתור נער מרדן במשפחה מתפרקן. על הופעה זאת קיבל מספר פרסים ואף היה מועמד לפרס גלובוס הזהב. אחרי כמה שנים בהן נעדר מהמסך, חזר קיראן בסרט הקאלט סקוט פילגרם נגד העולם, שם שיחק את וולאס וולס, השותף ההומו לדירה של סקוט פילגרם. מאז ועד היום, קיראן ממשיך להופיע בסרטים ובסדרות, ואנחנו רק רוצים לראות ממנו עוד על המסך.