אוהבת אותך, עכשיו תמות

למי: חובבי סרטים מזעזעים שעושים סיוטים
מה: סרט דוקו פשע בן שני חלקים מבית HBO העוסק בפרשה שחוללה סערה בארצות הברית. במרכז הפרשה עומדת צעירה בשם מישל קרטר שהואשמה בהריגת בן זוגה לאחר שהתאבד בעקבות הודעות ששלחה לו. מדובר במקרה יוצא דופן של הרשעה ומאסר של 15 חודשים בפועל של מי שלא עשתה דבר פיזית או בכלל נכחה במקום. הסרט מציג את מערכת היחסים בין השניים ואת הצד של קרטר עצמה שנלחמת לערער על העונש שקיבלה.
איפה: yes, HOT וסלקום tv

שחור על לבן

למי: אנשים שהמאבק נגד גזענות קרוב לליבם
מה: דרמת פשע שמתרחשת בקולורדו של שנות ה-70 ועוקבת אחר שוטר אפרו אמריקאי (ג'ון דייויד וושינגטון, הבן של דנזל) המנסה להסתנן אל שורות ארגון הקן קלוקס קלאן. אבל איך ילך צעיר שחור למפגש של ה-KKK? לא ילך, במקומו נשלח פיל צימרמן (אדם דרייבר), שהוא לא רק שוטר לבן שמתחזה לשוטר שחור שמתחזה לגזען לבן, אלא גם יהודי שמעולם לא הרגיש חריג בגלל ממוצאו האתני, ועכשיו לא תהיה לו ברירה אלא להרגיש. הסרט זכה בפרס האוסקר בקטגוריית התסריט.
איפה: yes, HOT וסלקום tv

נקודת שוויון 2

למי: אנשים שאוהבים את דנזל וושינגטון. כלומר, כולם
מה: רוברט מקול (וושינגטון) הוא רודף צדק שמגן על החלשים, ובסרט המשך ללהיט מ-2014, אנחנו מגלים כמה רחוק הוא ילך כשמדובר בהגנה על האדם היקר לו מכל. כהרגלו, הוא ילחם ויצא בלי פגע ממצבים בלתי אפשריים ויוכיח פעם נוספת שכל מה שצריך זה אקדח ונאומים חוצבי להבות.
איפה: סלקום tv

באמבלבי

למי: מעריצי סרטי רובוטריקים
מה: סרט שמתרחש בשנת 1987, 20 שנים לפני אירועי הסרט הראשון בסדרת סרטי רובוטריקים המצליחה. הרובוטריק באמבלבי מוצא מקלט במגרש גרוטאות בחוף קטן בקליפורניה. נערה מתבגרת בשם צ'ארלי ווטסון מחליטה לקחת אותו איתה. עד מהרה שניהם מוצאים את עצמם נרדפים על ידי יחידה ממשלתית בשם "סקטור 7" שמונהגת על ידי הסוכן בארנס. כשהם מצליחים לברוח הם לומדים שיש עוד רובוטריקים בכדור הארץ, ושלא כולם ידידותיים כמו באמבלבי.
איפה: yes וסלקום tv

נקמה חריפה

למי: אנשים שאוהבים להצהיר שהם לוחמי צדק
מה: סרט פעולה בכיכובה של ג'ניפר גארנר המגלמת את ריילי נורת', אישה שמתעוררת בוקר אחד מתרדמת ומגלה שבעלה והבת שלה מתו. כאשר מערכת המשפט מותירה את מבצעי הרצח ללא כל עונש, ריילי מחליטה לקחת את החוק לידיים ולעשות צדק. מאזרחית שומרת חוק היא הופכת ללוחמת חסרת רחמים, מתחבאת מהרשויות, מאמנת את מוחה והופכת לכוח שאפילו האף. בי. איי לא יכול לעצור.
איפה: סלקום tv

מלך האריות

למי: ילדים ומבוגרים שרוצים להתרפק על נוסטלגיה
מה: רגע לפני שגרסת הלייב-אקשן של מלך האריות מגיעה אל בתי הקולנוע, כדאי להיזכר בגרסה המקורית של אחת הקלאסיקות הגדולות ביותר של דיסני. אם הצלחתם לפספס, הסרט מגולל את סיפורו של סימבה, גור אריות שעתיד לרשת את המלוכה מאביו מופאסה.
איפה: yes וסלקום tv

כל הסרטים זמינים לצפייה בסלקום tv