גירושים - עונה 3

מתי: 2.7
מי: אוהבי דרמות קומיות משפחתיות ומי שמתגעגע נואשות לקארי ברדשו
מה: שרה ג'סיקה פרקר ותומאס היידן צ'רץ' (כנראה שהייתה דרישה לשלושה שמות בתהליך הליהוק) חוזרים למסך בתור זוג גרוש שמתמודד עם החיים בנפרד, הילדים המשותפים והמפגשים המשונים עם בני הזוג החדשים.

מר מרצדס - עונה 2

מתי: 10.7
מי: אנשים שאוהבים את הסדרות שלהם עם מנה גדושה של אדרנלין
מה: טרילוגיית הספרים של סטיבן קינג הופכת לסדרה על בלש בפנסיה שפשע לא מפוענח מהעבר עדיין רודף את המחשבות שלו, אבל עכשיו, גם הפושע עצמו רודף אותו - ולא רק במחשבות.

נוקמים עם קלואי קרדשיאן - עונה 3

מתי: 14.7
מי: חובבי ריאליטי מהפכים וכמובן מעריצי קרדשיאנס
מה: בריאות היא סיבה אחת טובה לעשות שינויים בהרגלי התזונה והכושר, אבל קלואי קרדשיאן ממש לא מתביישת להגדיר את המהפכים של המשתתפות והמשתתפים בריאליטי שלה כנקמה - באקסים, בקולגות, במשפחה ובחברים שלא האמינו בהם. לא בטוח שזו דרך בריאה לראות את הדברים, אבל לצפות באנשים עוברים מהפכים בטלוויזיה זה גילטי פלז'ר שלא נוותר עליו. 

חלומות בהקיץ - סדרה חדשה

מתי: 16.7
מי: מי שסיימו את הכלה מאיסטנבול
מה: הקומדיה הרומנטית הטורקית הצליחה כל כך בארץ הולדתה, שהיא נרכשה לשידור בשלל מדינות, כולל אצלנו, בחסות ערוץ ויוה. חלומות בהקיץ עוקבת אחר אישה מלאת חיים שעוזבת את החיים השקטים והעבודה במכולת המשפחתית כדי להיסחף להרפתקה בעקבות האהבה.

הפרבר - עונה 1

מתי: 17.7
מי: אנשים שלא רוצים לפספס אף סדרה ואוהבי דרמות איכותיות
מה: הפרבר שודרה באוסטרליה כבר ב-2012, עם שישה פרקים שכל אחד מהם עוקב אחר סיפור אחר, שמביא לקדמת הבמה את הילידים האוסטרלים. היא זכתה לכל כך הרבה שבחים ובכל כך הרבה פרסים, שגם שבע שנים לאחר מכן היא צפיית חובה.

אמא אמריקאית - עונה 1

מתי: 24.7
מי: הורים עם חוש הומור, ובעיקר חוש הומור עצמי
מה: סדרה קומית כיפית במיוחד שמלאה בשחקניות ושחקנים שאולי לא תזכרו את שמם, אבל תזהו מאינספור קומדיות. הפרברים האמריקאיים הם תמיד מקום מהנה לבקר בו, וגם כאן תמצאו נשים חכמות שמצאו את עצמן חיות את החלום האמריקאי עם בעל וילדים ובית עם גדר לבנה, אבל גילו שהמציאות הרבה יותר הזויה.

המפצחת - עונה 1

מתי: 31.7
מי: אוהבי סדרות משטרה ומבטא צרפתי
מה: קלואי סן לורן היא קרימינולוגית שמומחים בבניית פרופילים ועובדת בצמוד למשטרת פריז בפענוח מקרי רצח מורכבים. אם כבר ראיתם את כל סדרות המשטרה והפשע האמריקאיות, אין שום סיבה לא לעבור לסדרה צרפתית.