מעריצים רבים ציפו בכיליון עיניים לעיבוד הטלוויזיוני של סדרת ספרי החברה הגאונה, והם לא התאכזבו. העונה הראשונה זכתה לשבחים רבים מהמבקרים וחשוב מכך, מקהל הצופים. בין אם הם קראו את הרומנים הנפוליטנים של אלנה פרנטה ובין אם הם התחילו לצפות בסדרה בלי ידע מוקדם. "סדרת השנה", "עיבוד מסחרר" ו"אפוס" הם רק חלק מהשבחים שהעונה הראשונה זכתה להם.

לא שהיו הרבה ספקות אחרי ההצלחה של העונה הראשונה, אבל בדצמבר, חודש בלבד אחרי עליית הסדרה, זה הפך לרשמי - רשת HBO האמריקאית ורשת RAI האיטלקית הודיעו על המשך שיתוף הפעולה להפקת הסדרה. העונה השנייה תתבסס, כצפוי, על הספר השני בסדרה ותיקרא החברה הגאונה: הסיפור של שם המשפחה החדש. השבוע שוחררה תמונה ראשונה מתוך העונה החדשה, שגרמה לרשת להסתחרר שוב מציפייה, למרות שכל מה שניתן לראות בה היא את שתי החברות מסתכלות אחת לשנייה בעיניים.

View this post on Instagram

We are delighted to announce that #MyBrilliantFriend has received the 2019 Best Drama TV Series Golden Nymph award @festivaltvmonte_carlo #MonteCarloTVFestival

A post shared by My Brilliant Friend (@mybrilliantfriend) on

אז מה אנחנו יודעים על העונה השנייה עד כה? תאריך שידור עדיין אין, אבל כמו הספר, גם היא תמשיך לעקוב אחרי שתי החברות מיד אחרי שלילה נישאת לסטפנו, כשהיא מנסה להתרגל לחיי הנישואים. במקביל, אלנה ממשיכה להתקדם באפיקים אחרים, כמו השכלה וקריירה, והתחרות הנסתרת ביניהן גוברת. הבמאי סבריו קוסטנזו, שביים את העונה הראשונה במלואה (למרות שבטלוויזיה לרוב נהוג שכמה במאים ובמאיות יעבדו על עונה אחת), אמר שהוא התחבר כל כך לספרים שהוא לא יכול לעזוב את הפרויקט, ויחזור גם לעונה השנייה, מה שמבטיח שהתוצאה תהיה די דומה לעונה הראשונה. במילים אחרות - צפו לעוד הצלחה מסחררת וביקורות משתפכות.

העונה הראשונה של החברה הגאונה זמינה לצפייה בסלקום tv