אוטובוס הקסמים

מה: אוטובוס הקסמים, הספרים שעובדו לסדרת טלוויזיה, שודרה לפני יותר מ-20 שנים בערוץ הילדים והפכה לקלאסיקה. העלילה עוסקת בגברת פריזל, מורה בבית ספר יסודי, ותלמידיה היוצאים לטיולים באוטובוס הקסמים. האוטובוס לוקח אותם להרפתקאות לימודיות בחלל, מתחת לאדמה ואפילו בגוף האדם.
איפה: ערוץ לוגי, סלקום tv

הולי הובי

מה: הולי הובי, הדמות האהובה משנות ה-60 שלבושה בשמלות וינטג', נועלת מגפיים צבאיות ונושאת גיטרה, קמה לתחייה בהפקת לייב-אקשן הקרויה על שמה. הולי הובי נראית ילדה רגילה בת 13 שגרה עם משפחתה בחווה בארה"ב, אך למעשה היא גיבורה החולמת להציל את העולם. בעזרת גישה חיובית היא מתמודדת עם עימותים משפחתיים, אהבת נעורים, חברות, ולא חוששת להילחם בדרך למען כל מטרה שהיא מאמינה בה.
איפה: ערוץ הילדים, סלקום tv

פט שופ: עולם משלנו

מה: המשך הרפתקאותיהם של בליית וחיות המחמד השוכנות בחנות מתחת לדירתו של אביה. בליית, היחידה שמבינה את שפתם של חיות המחמד, מנסה להילחם בסגירת החנות בה הם שוכנים.
איפה: ערוץ הילדים, סלקום tv

פוקימון

מה: פוקימון, סדרת האנימה היפנית לילדים ונוער שרק בשנה שעברה חצתה את רף ה-1,000 פרקים. העלילה מתמקדת באש קטצ'אם, ועוקבת אחר הרפתקאותיו בדרכו להגשים את חלום חייו - להפוך למאמן הפוקימונים הגדול בכל הזמנים, פוקימון מאסטר. בדרכו הוא פוגש חברים טובים כמו ברוק ומיסטי, אך גם אויבים מושבעים כמו חברי צוות רוקט.
איפה: ערוץ הילדים, סלקום tv

סופר דינוזאור

מה: סדרה המגוללת את סיפורם של ילד בשם דרק וחברו הטוב, סופר דינוזאור טי-רקס ידידותי וצמחוני בעל רמת אינטילגנציה אנושית. אביו של דרק, ד"ר דינמו, גידל את סופר דינוזאור, מה שהפך את השניים לאחים של ממש ויחד הם הם מתגוררים בכיפת הדינמו. דרק וסופר דינוזאור יוצאים למשימות סודיות עבור "ליבת כדור הארץ", ארגון צבאי בינלאומי המגן על אספקתו של מקור אנרגיה חזק ומסוכן, שחבורת פושעים מנסה להשיגו.
איפה: ערוץ הילדים, סלקום tv

וואו, זה מדהים!

מה: תכנית מדעית מהיוצרים של מתחת לאף שתעקוב אחרי ילדים המבצעים טריקים, משחקי חשיבה, קסמים וניסויים מדעיים, פותרים אותם יחד ועוזרים לצופים להבין יותר טוב את עקרונות המדע. המנחים, ג'יידן וג'יילה, מסבירים את התופעות המדעיות באמצעות ציורים, אנימציות והומור.
איפה: ערוץ לוגו, סלקום tv