הנזירה

ברומניה בשנת 1952 נמצאת בכנסיית קארטה הגופה של נזירה צעירה שהתאבדה בנסיבות מסתוריות. כומר, נזירה צעירה ומתלמד נשלחים על ידי הוותיקן ברומא לחקור את המקרה. כאשר הם מגיעים למקום, הם מגלים סוד מזוויע שמוביל אותם לסכן את חייהם ונשמותיהם במאבק מול כוחות האופק של השאול.

סלנדרמן

ארבע תלמידות תיכון מעיירה קטנה במסצ'וסטס מבצעות טקס בניסיון לחשוף את הדמות המסתורית הקרויה סלנדרמן. כאשר אחת הנערות נעלמת במפתיע, הן מתחילות לחשוד כי היא למעשה הקורבן האחרון שלו. הן יוצאות לחפש אחריה, תוך שהדמות המסתורית - שהתפרסמה לראשונה כאגדה אינטרנטית - מאיימת על חייהן.

אנאבל 2

המשך לסרט האימה משנת 2014. שנים אחרי מותה הטראגי של בתם הקטנה בידי הבובה אחוזת הדיבוק אנאבל, מיה וג'ון מארחים בביתם נזירה (מוטיב חוזר בסרטי אימה, הא?) ומספר ילדות שמבקשות מהם מקום ללון אחרי שבית היתומים בו חיו נסגר. במהרה, הן הופכות למטרה נוחה בעבור הבובה השטנית. לאחר שבני הזוג חושפים בפניהן כי הגיעו להסכם מפוקפק עם הבובה שלקחה את ביתם, הבנות מבינות כי הן בסכנה ממשית.

האישה בשחור: מלאך המוות

סרט ההמשך להאישה בשחור, שגולל את סיפורו של עורך דין צעיר המגיע לבית נטוש בכפר מרוחק וגילה בו את רוחה הנקמנית של אישה מנוחה המאיימת על המקומיים. עלילת האישה בשחור: מלאך המוות מתרחשת 40 שנים אחרי עלילת הסרט הראשון, ועוסקת בחבורת ילדים שפונו מלונדון במהלך מלחמת העולם השנייה (בדומה להתחלת הספר האריה, המכשפה וארון הבגדים רק בהרבה פחות ציורי), מגיעה אל אותו הבית הנטוש ומעירה שוב את הרוח. הסרט מבוסס על רומן של סוזן היל בעל אותו השם.

אני יודע מה עשית בקיץ האחרון

סרט אימה שהוא גם קלאסיקת קאלט מהניינטיז, שתמיד כיף להיזכר בה, ואם איך שהוא הצלחתם להתחמק ממנו עד היום אז הוא בגדר חובת צפייה. מה קרה לכם בקיץ שעבר? ג'ולי (לאב היואיט), הלן (שרה מישל גלר) וזוג חבריהם דרסו בטעות אדם שהם אינם מזהים, והם נפטרו מהגופה והשליכו אותה לאוקיינוס. שנה לאחר מכן, ולמרות שהשקיעו הרבה מאמצים בהסתרת האירוע, מישהו עקב אחריהם לכל אורך הדרך.

הצליבה

כומר נכלא מאחורי סורג ובריח לאחר שהוא מנסה לבצע גירוש שדים בנזירה. עיתונאית חוקרת לוקחת על עצמה לגלות האם הכומר אכן אשם בהריגתה של אישה חולת נפש, כפי שבית המשפט החליט, או האם מותה נגרם בשל מאבק בשד האכזרי שהשתלט עליה

זה

אחד מסרטי האימה הכי מצליחים בשנים האחרונות, המבוסס על ספר האימה הקלאסי של סטיבן קינג. כאשר ילדים נעלמים בנסיבות מסתוריות בעיירה האמריקנית דרי, קבוצה של נערים מחליטים לפתור את התעלומה, ומגלים כי רוע מסתורי ואפל שוכן בעיר מזה שנים. הוא זוכה לכינוי "זה", ומופיע בדמות ליצן אימתני בשם פניוייז המתגורר בתעלות הביוב. לאחר שאחיו של אחד מהנערים נעדר, הם מחליטים לצאת למלחמה ולהביס את "זה".

מז"ל טוב

עוד אחד מהסרטי האימה הכי מכניסים בשנים האחרונות, גם אם הוא לא קרוב למימדים של "זה". טרי גלבמן, סטודנטית צעירה בקולג' אמריקני, מתעוררת ליום הולדתה ובדרכה לחגיגות - היא נרצחת באכזריות על ידי רוצח במסכה. מיד אחרי מותה היא מתעוררת באותו הבוקר, זוכרת את כל מה שחוותה, ומתחילה את היום מחדש. היא חיה שוב ושוב את אותו היום ומנסה לגלות את זהותו של הרוצח כדי למנוע את רציחתה.

חדר בריחה

טיילר חוגג יום הולדת 30 ובת הזוג שלו, כריסטן, מחליטה להפתיע אותו ואת חבריהם בכרטיסים לחדר הבריחה הכי יוקרתי באל.איי. יש להם שעה אחת, לחדר יש יציאה אחת, השעון מתקתק והמשחק הופך למציאות. במהרה הם יבינו שאין על מי לסמוך במשחק ורצונם לשרוד יגרום להם להפר את כל הכללים.

סדרת סרטי יעד סופי

סדרת הסרטים המצליחה זמינה לצפייה במלואה. לגורל ולמוות יש סדר יום מוכתב משלו. אבל לאלכס בראונינג, תלמיד תיכון, יש כוחות על טבעיים משלו, שהתברכו ביכולת לצפות, בדיוק רב, איפה, מתי ואיך, המוות הולך להכות. המתנה שהטבע חנן את אלכס מוכיחה עצמה, כשהנער עומד לעלות למטוס, שעומד להטיס את כיתתו לפריס. הוא חש אותות מבשרי רע, וחוזה את פיצוץ המטוס באוויר, שניות אחרי ההמראה. הוא נכנס לפאניקה, ועומד על כך שכל נוסעי המטוס יחזרו לקרקע לאלתר. סרטי ההמשך מבוססים על סיפורים של שונים של חזיית אסונות, וההשלכות הקשות לכך.

(כל הסרטים זמינים לצפייה בסלקום tv)