אם אתם צופים בסדרה, בטח כבר הבנתם שכל פרק של אופוריה מתמקד בדמות אחרת, והפרק האחרון - ששודר אתמול בישראל - התמקד בכריס מקיי, שחקן הפוטבול שלומד בקולג' ומנהל מערכת יחסים עם קאסי. הפרק חוקר את היחסים המורכבים של מקיי עם אביו הנוקשה שדוחף אותו לקריירת פוטבול, ואת הפחדים שלו מהעתיד כשהוא מבין שהוא לא מספיק טוב כדי להגיע לליגה הלאומית.

היחסים של מקיי עם קאסי הם גם חלק גדול מקו העלילה בפרק. מקיי מתבייש באיך שקאסי מתלבשת ומנסה לרסן אותה. אבל הסצנה הקשה ביותר מתרחשת דווקא כשקאסי ומקיי מגיעים למצב אינטימי בחדרו, ולפתע מספר גברים בתחתונים ומסכות פורצים לחדר ותוקפים אותו, כחלק מזובור של האחווה שלו בקולג'. אחד הבחורים במסכה נשכב על מקיי ומחזיק אותו על הרצפה, הבחורים האחרים בחדר צועקים "מקגיי". הסצנה מצולמת בצורה כזו שלא ברור האם התקיפה כוללת החדרת איברים או חפצים לגופו של מקיי, והאם היא יכולה להיחשב לסצנת אונס או לא. אחרי התקיפה, מקיי נראה בוכה בשירותים, אבל כשהוא יוצא הוא מתנהג כאילו הכל בסדר, וכשקאסי שואלת איך הוא מרגיש הוא שואל מדוע לבשה חולצה, ואם היא עדיין רוצה לשכב איתו. בני הזוג מקיימים יחסי מין למרות שניכר שקאסי איננה מעוניינת לשכב עם מקיי אחרי התקרית האלימה שעבר.

סצנת התקיפה המעורפלת עוררה הרבה סימני שאלה אצל צופי הסדרה, שתהו מה באמת קרה בחדרו של מקיי. גולש אחד כתב: "אני מנסה להבין אם מקיי נאנס או שעבר זובור". "אז מקיי נאנס? אני מבולבל בטירוף", כתב גולש אחר. 

 

אלג'י סמית', שמשחק את דמותו של מקיי, התראיין לאתר הוליווד ריפורטר בעקבות שידור הפרק, ושפך מעט אור על מה שהתרחש בפרק: "בסצנה הזאת, מקיי עובר זובור על ידי החברים שלו לאחווה. אחד מהם עושה כאילו הוא 'דופק' את מקיי. הסצנה נראית מאוד גרפית בגלל הצורה בה היא נערכה, וזה מפחיד בטירוף. אבל הם (חברי האחווה) עושים בכאילו וקוראים לו 'מקגיי'. (יוצרי הסדרה) גרמו לזה להיראות ממש מפחיד, הייתי מופתע מהעריכה". סמית' נשאל איך הרגיש כשצילם את הסצנה. "היה ממש קר, כי הייתי באמת עירום", הוא ענה. "חוץ מזה, היה גם מאוד חשוך. הסט היה מצומצם, וכשהם נכנסו לחדר זה היה מאוד אינטנסיבי. זה נמשך הרבה זמן והאווירה היתה  קודרת".

"אופוריה" משודרת בימי שני ב-yes, HOT וסלקום tv