בסוף השבוע האחרון הודיעה HULU שהדרמה הדיסטופית, סיפורה של שפחה, תמשיך גם לעונה רביעית. לא כל מעריצי הסדרה שמעו לשמוע את הבשורה, שכן, העונה האחרונה של הסדרה הצליחה לערער מעריצים רבים.

העונה השלישית של סיפורה זכתה לשבחי הביקורות, אבל גם ללא מעט ביקורות שליליות. צופים רבים טענו שהעונה הנוכחית משעממת, מעגלית וחסרת התרחשות, ואחרים הטיחו עלבונות בתסריט וסברו שהסיבה להדרדרות היא שהסדרה כבר לא נאמנה לרומן עליו היא מבוססת. צופים נוספים פשוט רצו שהסבל שעוברות הדמויות יסתיים - טענה שהועלתה כבר בשנה שעברה, במהלך שידור העונה השנייה שהכילה סצנות אכזריות רבות, בהם סצנת הוצאה להורג וסצנת אונס קשה לצפייה

מעריצים מרחבי העולם ביטאו את כעסם ברשתות החברתיות. "שרדתי את העונה הראשונה והשנייה. תודיעו לי כשגלעד תשרף עד היסוד יחד עם תושביה ואני אצפה באותו הפרק. אחרת אני לא יכול להתמודד עם עוד תסמונת שטוקהולם", כתב מעריץ זועם. "למען האמת אני לא שמחה שמחדשים את סיפורה של שפחה. תלמדו מתי צריך לסיים סדרה, אתם סתם מושכים את זה כדי להרוויח כסף", כתבה מעריצה נוספת. "הודיעו שיש עוד עונה לסיפורה של שפחה. אני לא חושבת שאני יכולה להתמודד עם זה. בחיים לא רציתי שסדרה שאהבתי תסתיים. אבל זה כל כך מלחיץ אותי לצפות בזה", שיתפה מעריצה אחרת.

 

גם בישראל מעריצי הסדרה הגיבו בזעם להכרזה. "מאי דה לורד אופן את ראשם של התסריטאים כדי שכבר יקרה משהו!!", כתבה גולשת אחת. "תתכוננו לעוד עונה שלמה של ג'ון במבט דרמטי ממושך למצלמה", כתבה גולשת נוספת. "מקווה שיחליפו תסריטאים, העונה הנוכחית משעממת לגמרי", קיוותה גולשת אחרת.

בימים אלו ממש משודרת העונה השלישית של הסדרה. אם לא צפיתם בה עד כה, נספר שהסדרה מתרחשת בעולם עתידיני בשטחי ארצות הברית לשעבר. קיצונים נוצרים חוללו הפיכה בממשל האמריקאי והקימו את רפובליקת גלעד, בה נשים מנושלות מזכויותיהן ונאנסות למטרות רבייה. הסדרה מתמקדת בצעירה בשם ג'ון, בזוועות שהיא עוברת ובשאיפתה למצוא את בתה ולברוח.