מה יותר גרוע מזה שדוחפים אותך מחלון? שדוחקים אותך מבמת האמי, מתברר. אתמול, בטקס פרסי האמי, שחקניות ושחקני משחקי הכס התאחדו על הבמה, ושכחו לקחת איתם אדם אחד - את מי שזכה לשבת על כס הברזל. זה לא שאייזיק המפסטד-רייט, השחקן שמגלם את דמותו השנויה במחלוקת של בראן סטארק, לא הגיע לטקס. הוא לגמרי היה שם, וצופים חדי עין הצליחו לתפוס צילום מסך שלו מוחא כפיים בהתלהבות, בזמן שכל חבריו לקאסט נמצאים על הבמה.

האירוניה לא פסחה על הרשתות החברתיות, והטוויטר התמלא בשעות האחרונות תגובות סוערות, שמשקפות את תגובות הצופים לעונה השמינית כולה, ובפרט לבחירה המשונה של בראן לשליט ווסטרוז. "הם בחרו בבראן למלך והוא אפילו לא שם על הבמה?", שאלה גולשת אחת ואחרים תהו איך דמויות אחרות שם בזמן שהוא לא וגם רמזו שהתקרית הזאת מסמלת היטב את השרירותיות העלילתית של העונה השמינית והאחרונה ("זה אומר את כל מה שצריך לדעת על העונה האחרונה, בראן הוא המלך והוא אפילו לא שם!!!"). רייט עצמו, אגב, ממש לא נראה מוטרד מהנושא, והריע לשאר הקאסט בשמחה. הוא כנראה יודע את מקומו.

אחרי שמונה עונות בהן משחקי הכס הייתה המלכה הבלתי מעורערת של סדרות הטלוויזיה, היא זכתה אתמול בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר, ופיטר דינקלג' זכה בפרס בקטגוריית שחקן המשנה הטוב ביותר. כשהקאסט כולו (טוב, כמעט כולו) התאחד על הבמה לקבל כבוד אחרון, אחד מיוצרי הסדרה, ד.ב. וייס, אמר: "זה מדהים שכולכם עדיין בחיים. אני לא מאמין שסיימנו את זה". אולי הוא שכח לרגע שעם כמות סדרות הספין אוף/סיקוול/פריקוול שמתוכננות למשחקי הכס, העבודה שלו כנראה לא תסתיים לעולם.