כוכבי בית הנייר הם השחקנים הכי גדולים של הרגע, ואיך שזה נראה עכשיו - גם של חג פורים הקרוב, אבל זה לא היה המצב כשהקטעים שלפניכם צולמו. אתם מנחשים נכון - מצאנו את האודישן הראשון מול מצלמה של חבורת הפושעים הכי פוטוגנית אי פעם, ריו, דנבר, טוקיו הפרופסור, וכמובן, האישה והתלתל, מוניקה גטמבידה, והנה הממצאים:  

הקטעים המצולמים, כפי שראיתם, מוכרים לכם מהעונה הראשונה של סדרת הקאלט בהתהוות, והאמת - לא הרבה השתנה. כלומר, חוץ מהקארה התמוה של ארטורו (אנריקה ארקה בניסיון רע להראות כמו שחקן הטלנובלות גבריאל קוראדו, כנראה) הבלונד של טוקיו (אורסולה קורברו), והלוק הצעיר על גבול הפלילי של ריו (מיגל הראן), שנראה כאילו אספו אותו לאודישן הישר מהמחששה בתיכון.

הצחוק האיקוני של דנבר (חיימה לורנטה), עם זאת, נוכח כבר באודישן הראשון, והנה עובדת בונוס - הצחוק האידיוטי הוא תוספת של השחקן לדמות, ולא משהו שתוכנן בשלב התסריט. ואם אנחנו כבר בנוסטלגיית בית הנייר כי סיימנו את כל העונות ונפער לנו חור בלב ששום דבר לא יאטום - קבלו קטע מתוך הצילומים לסדרה בו חברי הקאסט מוכיחים שיש להם כישרונות נוספים, כמו ריקוד לצלילי "Let's Have a Kiki":