נגיד את זה כבר עכשיו, כנראה לא שמעתם על "הבחורה בקומה השלישית", וזה הגיוני לגמרי מאחר והסרט זמין לצפייה באמאזון פריים בלבד. באותה נשימה נגיד שאם אתם מחשיבים את עצמכם לחובבי סרטי אימה, מדובר בסרט שמשגע את האינטרנט ועושה די הרבה רעש, אז הצפייה היא בגדר חובה.

הסרט מתמקד בבחור בשם דון, אותו משחק המתאבק פיליפ ברוקס שידוע יותר בכינויו CM פאנק. בת הזוג של דון בהריון והוא עובר לבית חדש וגדול יותר במטרה לשפץ ולהכין אותו למשפחה המתרחבת. בהתחלה הבית החדש סתם מגעיל, אבל כבר אחרי 20 דקות לתוך הסרט הדברים המפחידים באמת מתחילים לקרות.

כן, מי ראה את זה בא? הבית החדש הוא רדוף רוחות, ולפי דברי השכנה יש לו נטייה "להוציא את הרע מאנשים". אם אתם מעדיפים להימנע מספוילרים כדאי שתדלגו ישר לפסקה הבאה, אם לא אז תמשיכו. למה אנחנו מתכוונים ב"להוציא את הרע מאנשים"? בחורה מסתורית מגיעה לבית החדש, ודון בוגד איתה בבת זוגו, אחרי שמבין מה עשה ומנסה לנתק קשר הוא מגלה שהבחורה ממשיכה להסתובב בבית בצורה די קריפית.

הסרט קיבל דירוג של 82% ב-Rotten Tomatoes ו-5.1 כוכבים בIMDb, לא מדובר בדירוג מרשים במיוחד אבל אלו שצפו בסרט לא מפסיקים לדבר בשבחו.

"סיימתי לצפות ב'בחורה בקומה השלישית' וזה נהדר, CM פאנק חייב לי תחתונים חדשים, סט שלם", כתב גולש אחד. "בדיוק צפיתי ב'בחורה בקומה השלישית', החרא הזה משוגע. התחיל קצת לאט אבל זה כל כך טוב", הגיבה גולשת אחרת.