כבר סיפרנו לכם על ההיסטריה סביב הרווק בגן עדן, ואחרי ההתפתחויות האחרונות נראה שהיא רק תגדל ותגדל. דמי ברנט וקריסטן הגרטי כבר עשו היסטוריה, כשהפכו לזוג הראשון מאותו המין שהופיע בתכנית, ובפרק הסיום השתיים התארסו והפתיעו את כל הצופים.

"מצאתי את עצמי בך", אמרה ברנט לפני שכרעה ברך. "אני מאוהבת בך, ולא חשבתי שאפשרי להרגיש ככה כלפי מישהו". בורנט כרעה ושאלה "האם תנשאי לי?, הגרטי ענתה "ברור שכן!" והשתיים התחבקו בשמחה. ברנט והגרטי התחילו לצאת לפני צילומי התכנית, אך נפרדו כשברנט עזבה לצילומים. במהלך התכנית ברנט ניהלה מערכת יחסים עם מתמודד בשם דרק, אך הודתה שעדיין יש לה רגשות כלפי הגרטי. ההפקה עשתה אחד ועוד אחד, והפתיע את ברנט כשצירפה את הגרטי אל המתמודדים.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Burnett (@demi_not_lovato) on

דמי העלתה תמונה של השתיים אחרי הצעת הנישואים, וזכתה לתגובות נרגשות. אפילו דרק, איתו ניהלה רומן קצרצר, הגיב: "לא היית מצליחה למצוא בת זוג טובה יותר, שמח בשבילך!". גם דמי לובאטו הגיבה: "אני כל כך שמחה בשבילכן בנות יפות".

למי שעדיין לא הבין לגמרי את חוקי הפורמט, ברווק בגן עדן רווקים ורווקות מגיעים לריזורט קסום במקסיקו וצריכים למצוא בן זוג, בכל כמה ימים יש טקס חלוקת ורדים, כשפעם הבנים מציעים לבנות, ופעם הבנות לבנים. מי שלא מקבל ורד, נשלח הביתה, ולאורך התקופה ממשיכים להגיע רווקים ורווקות שמתחרים על הורדים ומנסים לפרק את הזוגות ולמצוא בעצמם אהבה. בסיום התקופה, הזוגות שנשארים צריכים להחליט אם מציעים נישואים ונשארים ביחד.