אם אתם מסתובבים באילינוי ורואים אדם שמזכיר את וולטר ווייט, כדאי שתצלצלו למשטרה ולא תבקשו סלפי. משטרת אילינוי ביקשה את עזרת הציבור בחיפוש אחר טוד בריק ג'וניור, שדומה שתי טיפות מים לכוכב שובר שורות.

בשבוע שעבר, משטרת אילינוי פירסמה בעמוד הפייסבוק שלה מקבץ תמונות של מבוקשים, אבל אחד מהם תפס את תשומת לב הגולשים. בריק ג'וניור, בן ה-50, הפר מאסר על תנאי ומבוקש בגין החזקת מת'. מלבד הדמיון הפיזי לווייט, בריק ג'וניור דומה לו גם בעיסוק במת' וגם בן אותו הגיל.

מעריצי הסדרה פחות התרכזו בחיפוש אחר המבוקש, והשקיעו את מרצם בחשיבה על בדיחות שנונות. "אני בחיים לא אסגיר את הייזנברג", כתב גולש אחד, אחר הגיב: "ידעתי שהייזנברג עדיין בחיים". גולשים שמעודכנים בסרט החדש אל קמינו: שובר שורות שעתיד לצאת ב-11 באוקטובר הגיבו: "הסרט החדש של שובר שורות נראה גרוע" ו-"זה תרגיל של נטפליקס כדי לקדם את הסרט החדש".

פחות משנה אחרי שהכריזו לראשונה על הפקתו, יצא הסרט שמבוסס על שובר שורות. את הסרט כתב וביים וינס גיליגן, היוצר של הסדרה המקורית, ועל שלא פורסמו פרטים רבים מעלילתו של אל קמינו, אנחנו יודעים שאהרון פול (שמשחק את ג'סי פינקמן) ישתתף בסרט, ושהשתתפותו של בריאן קרנסטון (שמשחק את וולטר ווייט) מוטלת בספק. קרנסטון אישר בעבר שמתקיימת עבודה על הסרט, אך לא אישר את מעורבותו.