תכנית סאטירה נורבגית שידרה מערכון אנטישמי, והצופים זועמים. התכנית, שמשודרת בתאגיד השידור הציבור של נורבגיה, NRK, העלתה לעמוד הפייסבוק שלה את הסרטון יחד עם הכיתוב "תייגו יהודי". בנוסף, הסרטון עלה גם בעמוד התוכן הסאטירי של התאגיד.

במערכון המצויר ניתן לראות שני אנשים משחקים שבץ נא, אחד מהם הוא בחור צעיר ונורמטיבי, והשני הוא רב בעל מאפיינים אנטישמיים כמו אף גדול. זה תורו של הבחור הצעיר לשחק, אבל לוקח לו הרבה זמן לעשות מהלך ואנחנו מגלים למה, האותיות שיש ברשותו מרכיבות את כינוי הגנאי "חזיר יהודי" ולא נעים לו לשים. בסוף המערכון הבחור עדיין לא משבץ את האותיות וכולם צוחקים. 

צופי התכנית לא נשארו אדישים והביעו את זעמם על המערכון בתגובות לסרטון בפייסבוק. "לא נעים, מגעיל וחסר טעם", "גועל נפש! למה אתם מתכוונים? למה אתם חושבים שזה בסדר ומה אתם רוצים להשיג עם זה? אתם עוקבים אחרי הדיון על האנטישמיות או שאתם מתעלמים לחלוטין? וכן, אני יהודיה". "יהודים רבים בנורבגיה ב-2019 חייבים להסתיר את זה שהם יהודים, יש אבטחה מחוץ לבתי כנסת ולמוסדות לימוד יהודיים. אתם מבינים שאנשים בסכנה כאן?", "למה אני משלם על החרא הזה?", "מצחיק שאתם עדיין חושבים שאנחנו חיים ב-1940, מביך שאחד הערוצים הגודלים בנורבגיה מפרסם את זה, פשוט מביך". גולשים אחרים השתתפו בבדיחה ותייגו את חבריהם היהודיים.

זאת לא הפעם הראשונה שתאגיד השידור הציבורי בנורבגיה מסתבך בתקרית אנטישמית. לפני שלוש שנים, במסגרת תכנית סאטירה שודר מערכון בו נראים סטודנטים בקולג' במהלך סיור במחנה ריכוז. בסיור, הסטודנטים שואלים האם השתמשו במשרפות כדי להכין פיצה. אחרי ביקורת ציבורית ותלונות רבות, פורסמה התנצלות מטעם התאגיד: "המערכון הזה לא נועד כדי לצחוק על רצח העם שביצעו הנאצים ואנחנו מתנצלים בפני מי שנפגע".