מסתבר שזו השנה של מישל טרוני, האיש והשרירים מ"היחידה", שסיים עונה מוצלחת בתפקיד הסמל הקשוח של חבורת הסלבס הטיפולית בסדרה שכבר הפכה לסוג של קאלט - בין היתר מושיק עפיה, ירון ברלד, משה דץ, חובי סטאר, האולטראס, דורון מירן ואחיו במציאות (מי ידע?!) סטאלוס ה*לא* יווני - ומיד אחריה טס לצילומי הישרדות VIP בפיליפינים.

לפני פחות מחמישה ימים הוא חזר לארץ, אחרי חודשיים שלמים של דיאטת אורז בחופי הפיליפינים, משם, לפי השמועות, חזר עם חברה חדשה - דוגמנית הנשק אורין ג'ולי. אבל היי, פה זה לא מאקו סלבס, אז נתעסק במה שחשוב באמת: מה הוא חושב על חיילי היחידה הרופסים עליהם פיקד העונה, ואיך נראתה שבירת הדיסטנס המיוחלת בינהם? ככה ממש: 

היי מישל, מה שלומך?
"חרא! הכלבה שלי הפכה את הפח, הרסה את כל הבית!"

נהדר.
"כן, בא לי להרוג אותה".

אני מכירה אותה מהאינסטגרם, פינצ'רית נכון?
(צוחק) "מכירה אותה הא? אני אהרוג אותה, כל הבית זבל".

טוב, האמת שרציתי לשאול אותך עכשיו כשהתוכנית מסתיימת, ואתה שובר דיסטנס עם כל ה"חיילים", מי בעיניך הליהוק הכי מצחיק של העונה?
"וואו... לכל אחד יש את הנישה שלו שהוא קורע בה. ברלד הוא דפקט, הוא יצחיק אותך בכל מחיר. הוא יוריד מכנסיים, יהיה גמור, יהיה גזור. מי שלא ציפיתי – זה מושיק עפיה. כולם חושבים שהוא זמר רציני, עם ניסיון של 20 שנה, אבל הוא סטלן גמור. לא צפיתי, הוא קורע".

View this post on Instagram

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on

האמת שהוא באמת תגלית. אז מה, נשארתם בקשר אחרי הסדרה?
"בטח! הבן אדם הזה חיים שלי! אבל אני בקשר עם הרבה מהם, עם טילטיל, שגר לידי, עם שי חי שמאוד קרוב אלי. הם חברים כמו משפחה".

ותגיד, שמרת איתם על דיסטנס גם כשהמצלמות לא פעלו?
"הייתי בתפקיד כל הזמן, לא יכולתי להתפוצץ מצחוק, גם מאחורי הקלעים. יותר בקטנה אמנם, אבל עדיין תפסתי מרחק כי אחרת הם יטפסו עלי. וזה היה קשה - הם עושים שטויות, מעלים סרטונים, היה לי קשה מאוד לשמור על רצינות".

הסמלים מהעונות הקודמות לא שרדו. אתה מתכוון להמשיך לעוד עונה?
"מבחינתי אני מתכוון להמשיך, זו אחת החוויות הכי כיפיות שהיו לי בחיים, והלוואי ותהיה לי הזדמנות. כמה למדתי וכמה אני הולך לעשות אחרת... בעונה הבאה אני הולך לעשות טרור. וואי, וואי, פה הייתי עוד ילד. אני הולך לעשות בלאגן, לשבור אותם".

נראה שגם ככה שברת אותם. אנשים אגב מעזים בכלל לדבר איתך ברחוב אחרי היחידה?
"אני לא הייתי בארץ, הייתי עכשיו חודשיים בצילומי הישרדות מאז שהיחידה עלתה. באותו רגע שנחתתי פתחתי את הפלאפון וקיבלתי מיליון הודעות - "הסמל מישל", "הסמל מישל". כולם הגיבו, מדברים איתי על זה המון בחמישה ימים שאני בארץ".

נו מה אתה עושה טיזינג, ספר קצת על הישרדות
"אני לא יכול לדבר על זה יותר מידי אבל אנשים יהיו גאים בי. החיילים יהיו גאים במפקד שלהם. אני לא כזה שונה מהדמות שלי מסתבר... תהיה עונה מעניינת".

View this post on Instagram

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on