בשבוע שעבר, פורסם הטריילר הראשון לעונה החדשה של האנטומיה של גריי, וקיבלנו הצצה להשלכות של הונאת הביטוח שהתרחשה בעונה הקודמת. הסדרה חוזרת ב-26 בספטמבר, ולפי הטריילר, נראה את מרדית' גריי כפי שמעולם לא ראינו אותה, תשכחו ממדי מנתחים ותגידו שלום לווסטים זוהרים.

נראה שגריי, שעמדה מאחורי הונאת הביטוח בעונה הקודמת (שכללה זיוף של מסמכי ביטוח כדי להעניק לילדה בלי מעמד חוקי עזרה רפואית מצילת חיים), נשפטה וקיבלה עונש של עבודות שירות. עונש די קל בהתחשב בעובדה שיכלה בקלות להגיע לכלא. בנוסף, ביילי מספרת שגם אלכס קרב וריצ'רד וובר כבר לא עובדים בבית החולים, בגלל מעורבותם בהונאה. "לפטר את שלושת הרופאים האלו הייתה החלטה רצינית", סיפרה קריסטה וורנוף, השואו ראנרית של הסדרה, בראיון. "אני חושבת שביילי לא חשבה על ההחלטה הזאת עד הסוף. כולם מעורערים בעונה 16".

בנוסף, הטריילר נוגע בתעלומה הגדולה מפרק סיום העונה, מה קרה לג'קסון? גורלו של ג'קסון, שנעלם בעיצומו של ערפל בסוף העונה האחרונה, עדיין אינו ידוע. אבל בטריילר אפשר לשמוע את מגי אומרת "הוא שם למטה" ואת כוחות הביטחון שואלים "הוא חי?". אנחנו רוצים להרגיע אתכם, אין סיכוי שג'קסון מת. איך אנחנו יודעים? הוא חתם לאחרונה על חוזה לפיו הוא עתיד לשחק בסדרה עד העונה ה-17. שונדה ריימס יכולה להיות מאוד יצירתית, אבל היא לא תחתים שחקן שישחק רוח רפאים במשך שתי עונות.

ג'סי וויליאמס, שמשחק את ג'קסון, שיתף בחשבון הטוויטר שלו ציוץ שמתייחס לחתימת החוזה בו נכתב: "המשמעות של החוזה החדש של ג'סי וויליאמס היא שג'קסון ככל הנראה בסדר". וויליאמס שיתף את הציוץ והוסיף את המילים "ככל הנראה" יחד עם אימוג'ים של גבר מבולבל, עקבות של חיה, דב, נשר, עכביש ודביבון. מה הוא מנסה להגיד? האם האימוג'ים הם מסר סודי וספוילר אפשרי? נדע ב-26 בספטמבר.

וורנוף התראיינה בעבר ל-The Hollywood Reporter והתייחסה לסיום המותח ולגורלו של ג'קסון: "הסיום המותח היה בחירה יצירתית. רצינו שאנשים יחזרו בסתיו אחרי שדיברו כל הקיץ ותהו מה קרה לג'קסון".