כל מי שמכיר את סיפורה של שפחה, יודע שסצנות אכזריות וקשות לצפייה הן לא דבר נדיר. החל מקטעים טראומתיים שמערבים תינוקות ועד מקרי מוות נוראיים, הסדרה מלאה ברגעים אפלים. נותר רק להגיד תודה לג'וזף פיינס, שמשחק את פרד ווטרפוד, ונלחם כדי להסיר סצנה אכזרית במיוחד.

בראיון לאתר The Gurdian, השחקן חשף שבעונה השנייה של הסדרה הייתה סצנה בה פרד אנס את סרינה במהלך הביקור של השניים בוושינגטון. פיינס נאבק כדי להסיר את הסצנה מהגרסה הסופית של הפרק, והצליח. "הרגשתי שאיבון סטרהובסקי (השחקנית שמגלמת את סרינה), עברה תהליך כל כך יפה ועדין עם הדמות שלה", הודה פיינס. "לא רציתי שאונס אכזרי יחזיר אותה אחורה. רציתי להעיף את המיזוגיניה, הרגשתי שהכל כבר שם ושלא צריך להראות את זה בצורה כל כך אכזרית".

 

השחקן בן ה-49, שיתף מה הוא חושב על הדמות אותה הוא מגלם: "פרד פשוט פתטי, הוא חסר קול וזה מה שמתאר אותו כאדם. קורים דברים קיצוניים שהוא לא פקד עליהם, אבל הוא לא עושה כלום כדי לעצור אותם".

למרות שהעונה השלישית מגיעה עוד רגע אל סופה, תשמחו לדעת שרשת HULU הודיעה כבר שהסדרה תמשיך גם לעונה רביעית. למרבה ההפתעה, לא כל מעריצי הסדרה התרגשו כששמעו את הבשורה, שכן, העונה האחרונה של הסדרה הצליחה לערער מעריצים רבים.

העונה השלישית של סיפורה זכתה לשבחי הביקורות, אבל גם ללא מעט ביקורות שליליות. צופים רבים טענו שהעונה הנוכחית משעממת, מעגלית וחסרת התרחשות, ואחרים הטיחו עלבונות בתסריט וסברו שהסיבה להדרדרות היא שהסדרה כבר לא נאמנה לרומן עליו היא מבוססת. צופים נוספים פשוט רצו שהסבל שעוברות הדמויות יסתיים.