מבוכה לאשת רה"מ: ליהיא לפיד העניקה הערב (שלישי) ריאיון לנריה קראוס בחדשות 13, וכשנשאלה בסיומו על שירותו הצבאי של בעלה - הובכה, הפסיקה את הריאיון וניגשה לאנשיה מאחורי המצלמה. "היא שואלת שאלה מטופשת על הצבא של יאיר", נשמעה אומרת אשת ראש הממשלה.

"את מכירה את ראש הממשלה יותר טוב מכולם, מה הוא באמת עשה בשירות הצבאי?", שאלה קראוס את לפיד והוסיפה: "יש הרי גרסאות סותרות לאורך השנים". תחילה השיבה אשת ראש הממשלה: "אני הכרתי אותו כצלמת של במחנה. הוא היה כתב שבא לעשות מילואים, הכרתי אותו, התאהבנו מיד וככה המשכנו". קראוס המשיכה לשאול: "אבל את יודעת, מדברים על לפני זה - נ"מ, שיריון, התקף אסתמה". לפיד ענתה בגמגום: "נ"מ ו...", ובשלב זה החליטה להפסיק את הריאיון.

לפיד ניגשה אל אנשיה שליוו אותה לריאיון מאחורי המצלמה, וכשהמיקרופון עדיין דולק נשמעה אשת ראש הממשלה אומרת: "היא (נריה קראוס, ג"מ) שואלת שאלה מטופשת על הצבא של יאיר. הייתי צריכה לתת לכם אוזנייה אחת, זה מלא שרה ומלא... לא, גם היא ברוח קרב".

בעקבות פרסום הסרטון ברשתות החברתיות כתבה קראוס על הריאיון באינסטגרם: "ליהיא לפיד הגיעה להתראיין שבוע לפני הבחירות. בעיניי זה חשוב ביותר שפוליטיקאים וסביבתם מדברים ועונים על שאלות עיתונאיות. זה כבר לא מובן כאן מאליו, זה מהותי לדמוקרטיה, טוב שליהיא לפיד עושה זאת והלוואי שאחרים יעשו את זה יותר". על השאלות שגרמו ללפיד להפסיק את הריאיון, כתבה קראוס: "אני עומדת מאחורי השאלות ששאלתי, הן משמעותיות בשיח הציבורי והפוליטי לפני הבחירות וצריכות להישאל. גם על שרה נתניהו וגם על יאיר לפיד".