את תומאס מידלדיץ' אתם וודאי מכירים בתור ריצ'רד הנדריקס מעמק הסיליקון, אבל בקרוב תגלו בו צד שונה לגמרי. בראיון שנתן לאחרונה למגזין פלייבוי, חשף מידלדיץ' שהוא ובת זוגו,מולי, נפגשים עם פרטנרים מיניים נוספים.

השחקן שיתף שהוא ובת זוגו, שעובדת בתור מעצבת תלבושות, התחילו להתנסות בחילופי זוגות לאחר שנישאו בשנת 2015. "רק אחרי שנישאנו, אמרתי 'מולי, אני מצטער אבל צריך שנעשה דברים בדרך לא מסורתית'", אמר מידלדיץ', "במקום להגיד 'לך לעזאזל, אני זזה', היא אמרה 'בוא נבין את זה'".

 

View this post on Instagram

A post shared by Thomas Middleditch (@tombini) on

"בכל הכנות, חילופי זוגות הצילו את הנישואים שלנו", הוא אמר. "המהירויות שלנו שונות, ואנחנו מתווכחים על זה ללא הפסקה, אבל זה עדיף על להרגיש שקולך לא נשמע ושאתה צריך להסתתר בצללים. זה לא אומר שאנחנו לבד, אנחנו יחד בזה, יחידה אחת. אנחנו תמיד בתקשורת לגבי זה, עד שנגיע לנקודה בה נרצה להפסיק".

עמק הסיליקון היא אחת הקומדיות המצליחות של HBO, ועונתה השישית והאחרונה צפויה לעלות לשידור ב-27 באוקטובר הקרוב. "בוודאי שאני מפחד מהיום שאחרי עמק הסיליקון", הודה מידלדיץ'. כשמשהו מצליח, מנסים להשאיר אותו במשך כמה שיותר זמן. אנחנו לא הסדרה הכי גדולה, אבל אנשים צופים בנו, וזה נחמד. קשה להיות בתכנית ופתאום להחליט לסיים אותה, זה קשה כי אתה לא יודע מה יגיע לאחר מכן".