אחרי יותר משנה של ציפייה, בית הנייר חזרה לחיינו בחודש האחרון לעונה שלישית וסוחפת. אנחנו אוהבים את חבורת השודדים בדיוק כמוכם, אבל גילינו טעויות קריטיות לאורך העונות ואנחנו חייבים לשתף אתכם.

הפוך גוטה הפוך

בפרק השלישי של העונה החדשה חלה טעות שהטרידה מעריצים רבים. בסצנה בה רואים את הכניסה לבנק רואים דגלים של מדינות רבות, ביניהם דגל פנמה. מה הבעיה? הוא תלוי הפוך.

בעיות בזמנים

לפני השוד בפרק הראשון של העונה הראשונה, אנחנו רואים קבוצה של תלמידים שמגיעים לאותו הבניין. לפני שהם יורדים מהאוטובוס, אחד התלמידות מקבלת הודעת אס אמ אס, על הצג כתוב שהשעה היא 13:08. מה הבעיה? הזמן היה אמור להיות זהה לזמן תחילת השוד, שהוא בכלל 10:06.

גופה שנושמת

אחת הטעויות הראשונות שהמעריצים שמו אליהן לב הייתה הגופה הנושמת בפרק השלישי של העונה השנייה. ברלין מראה לכתבת הטלוויזיה את גופתו של אוסלו, אם תסתכלו על הגופה בתשומת לב בוודאי תראו שהשחקן נושם ולא מנסה להסתיר את זה.

תחתונים שמשנים צבעים

שינוי הצבעים קורה כשמוניקה גונבת טלפון נייד ומחביאה אותו, דנוור מגלה על התכנית שלה ונועל אותו. ברגע אחד מוניקה לובשת תחתונים לבנים, וברגע אחר הם משנים את צבעם לשחור.

עוגיית שוקולד שהופכת לביסקוויט

אתם בוודאי זוכרים את הפעם שהפרופסור ביקר את אמא של ראקל מוריליו (מפקחת משטרה שהפכה לאחת מהחבורה). האישה הגישה לו כוס קפה ועוגייה, רק חבל שהעוגייה שינתה את מינה.

משימות בלתי אפשריות

מאז שהחבורה עם המסכות ביצעה את השוד הראשון, המעריצים החלו לבקר את הקסם והתמימות של הסדרה. להרבה צופים זה נראה מוזר שהרשויות לא מנתקות את החשמל מהבניין בו ניירובי מדפיסה סכום בלתי נתפס של כסף. בנוסף, משאית הבירה בו החבורה הובילה את הכסף כשברחו מספרד לא מצליחה בשום תרחיש להכיל את 984 מיליון היורו הגנובים.