אתמול נחת בארץ חיימה לורנטה, דנבר מבית הנייר בשבילכם, כדי להשיק קולקצייה משותפת לסדרה ולרשת דיזל. היום הוא כבר הספיק להגיע למסיבת עיתונאים ולענות על כל השאלות שמעסיקות אותנו. כתבנו איתי גל, היה שם וראיין את המעריצים הגדולים ביותר של הסדרה.

במסיבת העיתונאים לורנטה שיתף בהפתעה שבהצלחת הסדרה: "נטפליקס בהתחלה לא עשו פרומו גדול לבית הנייר. פתאום זה התפוצץ ואף אחד לא ציפה לזה", בהמשך תיאר איך השתנו חייו בעקבות הסדרה: "חיי השתנו ברגע. ככל שאנשים יותר מכירים אותי, אני נהיה יותר חשוף ורגיש. זה אחד הדברים השליליים. אבל הדברים החיוביים עולים על זה לגמרי". לורנטה נשאל מה התכונות שהוא אוהב יותר ופחות בדמות שלו וענה: "מה שאני הכי אוהב בדמות זה את הקשר הקרוב שיש לו עם המשפחה, עם הקרובים אליו, עם אבא שלו. זה כמו אמונה, ואני הכי מתחבר לזה. והדבר שאני הכי פחות מתחבר אליו בדמות זה שהוא קצת טמבל".

כוכב הסדרה התייחס לצחוק המזוהה עם דמותו והודה שזה לא הצחוק האמיתי שלו, אבל הודה שפגש "דנברים" גם במציאות: "הלכתי לדרינק בבר, בחור ניגש אליי, התחלנו לדבר, והוא פשוט צחק אותו דבר בדיוק כמו דנבר. בילינו ביחד. הבחור סיפר שהיו שלב בחיים שהוא נכנס לדכאונות, ושהסדרה עזרה לו להמשיך קדימה". לורנטה הודה שהסרבל שהוא לובש בסדרה כבר עושה לו סיוטים אבל התרגש לשמוע שהסרבל הפך לפריט חובה בהרבה תחפושות בפורים: "אני בשוק מזה. שחקנים בהוליווד ואולי בלונדון נחשפים לפרסום הזה. אבל אנחנו בספרד לא רגילים לזה. לראות אנשים מחופשים ככה זה שוק מטורף".