פילוסוף יווני זקן אמר פעם: מי אנחנו אם לא סך הפוסטים שלנו? והוסיף: אמור לי מה קורה אצלך בפיד - ואומר לך מי אתה. אז נכון, לא רחוק היום בו נהיה סך הצפיות שלנו בנטפליקס, אבל עד אז – יצאנו לחיטוט קצר (שלא לומר סטוקינג מעמיק) בנבכי הפיד של כוכבי "כמה רחוק" וחזרנו עם ממצאים מפתיעים. טייק אה לוק: 

גל גונן

הפייסבוק של גל גונן, לא נעים להודות, פתוח כמו איילון בשבת בבוקר, כך שבמקרה שלה הפרצה ממש קוראת לסטוקר. גלילה זריזה ב-9,574 תמונות הסלפי שלה מלמדת שבכל הנוגע לאותה תמונה עצמונית וקסומה - גל מתקשה לשמור על הלשון שלה בפנים. לזכותה יאמר שהיא התחילה עם זה לפני מיילי סיירוס.

גל גונן אינסטגרם
מתקשה להשאיר אותה בפנים. גל גונן והלשון הסוררת

ותכלס, מה יש למיילי שאין לגל? אה, דרכון אמריקאי. אז למה היא מתעקשת לפנות לעוקביה באנגלית משובשת? האם האופציה לרילוקיישן פתחה לה את הצ'אקרות ובלבלה לה את הפרזנט פרוגרסיב? אונלי גוד נואוז כמו שאומרים.

מדד הביקיני: כמו בעיות האיות - יש בשפע. 

ציון פדלון

ליידיז, חטטנית טובה לא עוצרת בפרופיל אינסטגרם חסום, להפך, זה רק מדליק אותה יותר. אז אחרי שיישרנו קו על זה, ואחרי שציון אישר אותי, גללתי וגיליתי שהוא צלם לא רע עם אצבע קלה על הפילטר. חיטוט מעמיק יותר הבהיר לי למה הוא עדיין רווק. ולא, זה לא הזקנקן, למרות שגם הוא גורם מסייע. הפרופיל האינסטגרמי של ציון חושף נפש של דוש אורגינל שאוהב חופים, אופנועים ומשפטי השראה על חופש מהו. אז בחייאת, מי הכסילה שתנסה לביית את הפרא האציל הזה שכל רצונו הוא לדהור הרחק ממך על האופנוע הכבד שלו? אני. קח אותי ציון.

מדד הביקיני: תמונה אחת בלי חולצה - וגם היא רק מהגב. מאכזב. 

 

ציון פדלון ואופנוע אינסטגרם  (צילום: מתוך האינסטגרם של ציון פדלון )
ציון וידידה | צילום: מתוך האינסטגרם של ציון פדלון

טניה טל מחין

אם האינסטוש של גל גונן הוא האמריקה של הפרופילים - האינסטוש של טניה הוא לגמרי גבעתיים. ציטוטים משירים של שירי מימון, צילומי כוכבות וואנאבי, לבבות, הרהורים, איחולי בוקר טוב ומשפטי השראה למתחילים כמו "די למתוח וללעוס דברים כמו מסטיק, בואו נלמד לשחרר בזמן ולתת לדברים ללכת". מיכל נגרין, פיית הקונפטי וארנבון יפתחו פרופיל משותף - וזה יהיה פחות קיטשי. לכן, כל כך שמחתי לגלות את קרוסלת(!) התמונות המשותפות שלה עם יובל המבולבל, שהעלתה כאות תמיכה בכוכב הילדים לאחר הסתבכותו בפרשיית סמים, לכאורה. סוף סוף קצת ג'וס. רק באסה שלשלמה ארצי לא היה שיר בנושא והיא נאלצה להמציא לגמרי בעצמה כותרות לתמונות.

מדד הביקיני: אין. אבל תמונות שלה מדגמנת שמלות כלה? יש גם יש.

די למתוח וללעוס דברים כמו מסטיק אחרי  בואו נלמד לשחרר בזמן ולתת לדברים ללכת ! שבוע טוב ומבורך אהובים  #love #followback #instagramers #me #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #instagood #bestoftheday #instacool #meco #follow #colorful #style #swag

A post shared by Tanya Tal Mahin (@tanya_tal_mahin) on


שחר יובל

פרופיל הפייסבוק של שחר יובל נראה בדיוק כמו שאתם מדמיינים: האישה אוהבת לריב, ולא משנה לה הלוקיישן - ישראל או ברצלונה, טיול בוקר או ארוחת ערב, מרחב ממשי או וירטואלי. אני דווקא מעריכה את האג'נדה הטבעונית המנג'סת של שחר, ואת חיבתה לפרובוקציות וסיגריות מגולגלות. אבל למה להעלות 93479 תמונות של פרות ועגלים, ברצף, תחת הכותרת "מחנה ריכוז בית השיטה"? ומה הנחה אותה לעצור בדיוק שם?

פרות שחר יובל (צילום: מתוך הפייסבוק של שחר יובל )
קצה הקרחון. אוסף הפרות של שחר יובל | צילום: מתוך הפייסבוק של שחר יובל

 המשך סקירה העלה ששחר היא בוגרת האקדמיה להתנהגות הכלב, שזה שם מפוצץ לקורס אילוף. מה שבטוח, שחר מיומנת גם באילוף דייטים כי אחרת קשה להסביר את השרדותה בתוכנית, על אף מכנה משותף לא קיים עם יונתן. השאלה המעניינת באמת, היא מה הרכיב את הפייס של שחר לפני שהיו בו תמונות של אפרוחים גרוסים? מה היה שם לפני שהיא כיסתה את קירות ליבה בפוסטרים של "בשר זה רצח"? אם לשפוט לפי הפייסבוק - שחר היתה עוד בחורה נחמדה שעושה ניסויים בעיצוב גבות. אני מעדיפה את אותה עם אופי, תודה.

מדד הביקיני: עיזים בעירום מלא

 

יונתן רונן

כמו עם נשים, יונתן רונן הוא די חסר מושג בעולם הרשתות החברתיות. הוא לא שייך לדור שמכיר בחשיבות העצומה של האינסטוש, ובשילוב האיפוק והמופנמות שלו – וואלק, יוצא פרופיל די משעמם. התמונות באיסטגרם של יונתן, שברובן ככולן הוא מצולם עם בתו המתוקה, נראות כמו פוסטרים לאידיליה משפחתית שזועק מהם חסרונה של צלע שלישית. יותר מבת זוג, יונתן צריך מנהל סושיאל.

מדד הביקיני: בקושי רואים מרפקים.

 

A post shared by Jonathan Ronen (@ronen_jonathan) on