בדיוק כשחשבנו שהנוכחות הטלוויזיונית של משפחת קרדשיאן בדרך להצמטצם משמעותית - טוויסט לא צפוי הגיע דווקא מכיוונה של אחת מהנשים הכי קרובות לשושלת קרדשיאן-ג'נר. אמש (ג'), עם משדר פתיחת עונת ה-VIP החדש של "האח הגדול אנגליה", נכנסו שלל מפורסמות בריטיות לבית הסגור, אך אז הגיחה מהלימוזינה פנים מוכרות למדי לצופי סדרת הלהיט של ערוץ !E - מאליקה האק.

לאלה מביניכם שלא מתמודדים עם אובססיה למשפחה המפורסמת, נספר שמאליקה האק בת ה-34 היא ה-BFF של קלואי קרדשיאן, ודמות מאוד מוכרת למי שצפה בעונות השונות של "משפחת קרדשיאן". מי שהייתה בעברה העוזרת של קרדשיאן הפכה, לצד אחותה התאומה קאדיג'ה, לאחת מחברות המשפחה הקרובות ביותר ואף כיכבה בשתי סדרות ריאליטי נוספות: "Dash Dolls" ו"Famously Single". 

כשנשאלה מדוע היא נכנסת לבית "האח הגדול", היא ענתה כי היא בעיקר מצפה לרגע בו תזכה ב"אח הגדול VIP", "זה לא מה שכולם היו אומרים?", שאלה. האק מגדירה את עצמה כדוגמנית ושחקנית, אך מהצצה מהירה ברזומה שלה ב-IMDb, כנראה שלא היינו ממהרים להמליץ לה לזנוח את העבודה הקבועה שלה. שהיא... ובכן, לא ברור, אבל הבנתם. מה שכן, לאור הידיעות האחרונות - נראה כי מאליקה תפספס חלק מהתקופה המשמעותית של קלואי קרדשיאן, שחשפה לאחרונה כי היא בהריון ראשון מבן זוגה טריסטן תומפסון.

A post shared by Sunil Hatwal (@sun_hwr) on

"אני חושבת שאני אהיה בת בית כיפית. זאת שמדברת הרבה. זאת שבוכה. זאת שעוזרת. אני חושבת שאהיה הרבה דברים", היא אמרה בתעודת הזהות שלה, לפני הכניסה לבית - שיאכלס, לפחות בתחילת העונה, נשים בלבד. "אני חושבת שהנושא שנבחר השנה [נשים בלבד] הוא ממש מיוחד. לא שמעתי מעולם על משהו כזה. כל דבר מקבל את ההזדמנות שלו לחגוג את עצמו, וכעת זה תורן של הנשים לחגוג את עצמן". אך האם היא תצליח להעביר את השהייה מבלי להיכנס לצרות? היא לא מבטיחה כלום: "אתה שם חבורת נשים ביחד למשך כמה ימים, יימאס לנו זו מזו. כשהגברים ייכנסו לבית זאת תהיה חוויה מעניינת". 

Love is the reason.

A post shared by Malika (@forevermalika) on

Enjoy your born day Kimmie we got nothing but love for you baby  Happy Birthday beauty!

A post shared by Malika (@forevermalika) on

tvbee בפייסבוק