"אפיזודס"

אחרי שאיחוד "חברים" נדחה, זה הכי קרוב שתקבלו: סדרת הקומדיה המושלמת "אפיזודס" איחדה את יוצר "חברים", דיוויד קריין, עם מאט לה-בלנק שכולנו מכירים בתור ג'ואי. הסדרה עוסקת בזוג יוצרי טלוויזיה בריטים שמגיעים לארה"ב כדי ליצור גרסא אמריקאית לסדרת הלהיט שלהם, והכול מתחיל להשתבש כשהרשת האמריקאית מתעקשת שלה-בלנק יככב בתפקיד הראשי. כן, אני יודע, הרעיון של שחקן מהניינטיז שמגלם גרסא אגוצנטרית של עצמו זה רעיון שכבר נשחק עד הסוף, אבל זה הרבה מעבר. זו קומדיית טעויות ממכרת עם דמויות מעולות ואהיבות אחת אחת, משולשים רומנטיים וטוויסטים דרמטיים, בדיחות שנונות בקצב מסחרר והצצה ריאליסטית ומרתקת לאחורי הקלעים של תעשיית הטלוויזיה. ממכר ודביק כמו "חברים", אבל עם השנינות והעולם של "בוג'ק הורסמן". וחוץ מזה, מדובר בתפקיד חייו של מאט לה-בלנק. כן, אפילו יותר מג'ואי. הסדרה זמינה לצפייה ב-yes VOD, יש לה חמש עונות ואתם עומדים לבלוע את כולן ביומיים מרוב שהיא ממכרת. (איתי גל)

"4 חתונות"

אם "בואו לאכול איתי" הותירה לכם חור שחור בנשמה אחרי שסיימתם לצפות בכולה (וזה קרה), אז הסירו דאגה מליבכם, כי יש פתרון לחסך הזה וקוראים לו "ארבע חתונות". הריאליטי הלא מספיק מוערך הזה בעל פורמט זהה ל"בואו לאכול איתי" כשבמקום ארוחה, מדרגים חתונה. כלומר, ארבע כלות שלא מכירות זו את זו מוזמנות לחתונות אחת של השניה וצריכות לדרג על פי הפרמטרים של טקס החופה, שמלת הכלה והכי חשוב - האוכל. כמובן שגם כאן יש דמויות צבעוניות ואקסצנטריות בשפע, ריכולים וטינופים כיד המלך וכל הפיאסקו מלווה בקריינות סרקסטית וקרינג'ית לפרקים כמיטב המסורת (שי גולדשטיין בתפקיד שי אביבי). אבל למה להכביר במילים? מדובר בריאליטי שגילה לנו את שמחה גואטה, אז יאללה - רוצו לראות. כל הפרקים זמינים לצפייה באתר של רשת 13. (קרן מינביץ') 

"מה שקורה באילת VIP"

זה לא משנה אם ראיתם את זה (אתם השתגעתם? תראו שוב) או לא, "מה שקורה באילת VIP" הוא מופע חירפון שכל אדם בישראל צריך להיחשף לו. אביבית בר זוהר וליהיא גרינר (אז אויבות בדם), לירון רמתי, תירס סקסואל, שני יצהרי ועוד "סלבס" מגיעים לתפקד כצוות בידור במלון באילת, כשבסוף הם עוד אמורים להעלות את המופע "שיער" בכיכובם. השירה בלתי פוסקת של אביבית, הבלאגנים של גילי שהגיעו לנקודה דרמטית, אוצר המילים המשגע של שני ("בוא"), ההטרלות של תירס סקסואל ושאר הטירלולים של משתתפי התכנית הם צפייה שהיא לא פחות מחובה למי שרוצה לשמוע את עצמו צוחק בקול רם ולצלם אלף צילומי מסך לוואטסאפ תוך כדי.
העונה כולה זמינה ב-mako TV ולמיטיבי ללכת מומלצת גם העונה הראשונה עם המשתתפים האנונימיים. (צליל הופמן)