כוכבת הריאליטי, וויטני פורט, חשפה שהיא עברה הפלה לפני שבועיים ושיתפה את תחושות האשמה שהיא מרגישה. פורט דיברה על הנושא במהלך הפרק האחרון של הפודקאסט שלה  With Whit.

כוכבת הריאלטי בת ה-34 פרסמה במדיות החברתיות ש"היה לה קשה מאוד" להודות שעברה הפלה, אבל רצתה לשתף כדי לעזור לאחרות שחוות את אותו הדבר. "ממש קשה לי לכתוב את זה, לפני שבועיים עברתי הפלה", היא חלקה עם מיליון העוקבים שלה באינסטגרם. "הרגשות שחוויתי בשבועיים האחרונים היו קיצוניים... מהלם לעצב להקלה, שהובילה אותי לרגשות אשם. הזהות שלי בתור אמא ובתור בת אנוש מעורערת. אני כרגע בתהליך של למידה, לקבל את הרגשות שלי לא משנה מה הם. בין אם אנשים מרגישים כמוני ובין אם לא. הרגשות שלי פרטיים והם תוצר של המסע שעברתי".

View this post on Instagram

This is really hard for me to write. Two weeks ago, I had a miscarriage. The amount of various emotions I felt in the past couple weeks have been extreme...from shock to sadness to relief, which then led to guilt for feeling that relief. My identity has been shaken in regards to who as a mom and human being. I’m currently in the process of learning to accept that my feelings are valid no matter what they are. Whether or not people feel the same way as me or not. They are my personal emotions that are the result from my own journey. The video above is a glimpse into the story and coming to terms with how I feel. I welcome anyone to share their stories or feelings. I want my platform to be an open place where we can share difficult conversations. To see more of this video click the link in my bio. and to hear the full conversation visit my podcast #WITHWHIT

A post shared by Whitney Port (@whitneyeveport) on

אם צפיתם ב-MTV בשנות ה-2000, כנראה שראיתם את פניה של וויטני פורט לא מעט. פורט פרצה אל חיינו בתכנית הריאלטי הוליווד הילס, שעקבה אחר חייהם של מספר אנשים שחיים בלוס אנג'לס. בסוף העונה הרביעית של התכנית, עזבה פורט לניו יורק וכיכבה בספין אוף משלה בשם הסיטיהוליווד הילס הגיעה אל סופה אחרי שש עונות בשנת 2010, ולאחרונה בושרנו כי מחדשים את הסדרה עם הקאסט המקורי.