אביב ויעלי מבשבילה גיבורים עפים

זה סיפור אהבה שהחל בחטא, כלומר בריסוק ליבו של הימלר המסכן לחתיכות, שהיה עם יעלי עד שהיא שמה עין על אביב. אחרי תקופה סוערת ולא ארוכה במיוחד, מערכת היחסים הותירה את אביב להסתגר בחדרו לעשור, ואת יעלי להתחבא עם בנם בכת של האב החיוור בג'ונגלים הקולומביאנים. לא יודעים, אף פעם לא היינו בדייט ששלח אותנו לגדל ראסטות עם גיל פרנק, אז זה נראה לנו די קיצוני.

אביב אמנם לא הביא למותה של יעלי כמו שחשב בתחילה, אבל גם אם היא שרדה את התאונה - קשה לחשוב על תוצאות עגומות והרסניות יותר לסיפור אהבה. גם התנהגותו הקפריזית של אביב במסע החיפוש אחריה הוכיחה  את מה שהיה ברור מהרגע הראשון (לפחות לנו), הגבר הנכון ליעלי, זה שאהב אותה באופן מלא ולא נטש אותה מעולם, הוא כמובן הימלר אהובנו. ואנחנו לא רוצים להיות ציניים, אבל גם אם הוא עתיד למות בטרם עת, היא לפחות הייתה נשארת עם ירושה שמנה.

ג'יימי וסרסיי לאניסטר ממשחקי הכס

הזוג הכי מתבקש ברשימה וסיפור האהבה הכי סוטה שראינו - ובואו נזכור שמדובר בסדרה שמתמחה בסטיות מכל המינים והסוגים. למרות שהם תאומים, למרות כל המזימות, הרציחות והמעשים הרעים שעשו בשם אהבתם, זהו גם סיפור האהבה הכי עמוק ומרגש בסדרה.

הסיפור של סרסיי וג'יימי הוא סיפור על אהבה בלתי אפשרית, לא בגלל הקרבה המשפחתית, אלא בגלל אופייה הרעיל של המלכה האם, שתשמח לראות את העולם עולה בלהבות אם זה יקדם את מטרותיה. ג'יימי הוא אדם טוב ביסודו, אך אהבתו היוקדת לסרסיי מושכת אותו כל הזמן לצד האפל ומרחיקה אותו מהאדם שהוא רוצה להיות. ולכן חברים, זאת אהבה הרסנית, כזאת שלא מאיימת רק על בני הזוג אלא על גורל הממלכה כולה. וגם זה גילוי עריות. 

טוקיו וריו מבית הנייר

הוא צעיר ונאיבי, היא פאם פאטאל מנוסה, וביחד הם מתכננים שוד מורכב - מה כבר יכול להשתבש? ריו וטוקיו הפרו את אחד הכללים של הפרופסור, והרומן שלהם, גם אם הוא ממש לוהט ופוטוגני (מדובר בשני אנשים יפים במיוחד שהתאבססנו להם על האינסטגרם), מוציא משניהם אמוציות מיותרות שגורמות להם לעשות טעויות פתאליות שמשפיעות לרעה על כל מי שמסביבם. כאילו שהיינו צריכים עוד הוכחה שפשע ורומנטיקה זה מתכון לצרות.

אביב ואייל מאביב או אייל: מי ימצא את תגלית השנה?

אביב ואייל הם "זוג הרסני", זה היה ברור לכולם עוד לפני שיצא הפרומו לתוכנית. אבל העובדה המפתיעה שמסתתרת מתחת לפני השטח, היא שמעבר לכל העקיצות והוויכוחים, הזוגיות הזאת מבוססת על אהבה. טוב, לא אהבה אבל משיכה עזה. ברור שבין אביב ואייל יש את המתח החמקמק הזה שעומד בבסיסה של כל קומדיה רומנטית טובה.

אייל, שעלה לתודעה בשיא תהילת אור הירח, לנצח ישמור פינה חמה של רגשי נחיתות ורצון להוכיח את עצמו מול אביב. מהצד השני, האובססיה של אביב למוזיקה המזרחית המצליחה מבטיחה התנגשות ייחודית בין רגשי הנחיתות של השניים, כמו קשת רבגונית של קנאה ותחרותיות. כמי שגדלו על העקיצות הפלרטטניות של מג ראיין וטום הנקס בסרטים כמו יש לך הודעה, ו-נדודי שינה בסיאטל, לא יכולנו שלא לצפות במהלומות המילוליות של השניים לאורך כל העונה, בלי לחשוב: "מתי לעזאזל הם כבר יתנשקו?".

אביב ואייל

פיליפ ואליזבת מהאמריקנים

חיי נישואים שמתחילים בשידוך בין שני זרים הם תמיד רעיון רע, אבל פיליפ ואליזבת דווקא מצליחים לפתח ביניהם יחסים קרובים ואינטימיים. בכל זאת, הם חולקים סוד גדול והם שותפים לחיים יותר מהרבה זוגות מאוהבים - כי לא רק שהם עובדים ביחד, הם מרגלים ביחד, לעזאזל. לכן נאלץ לפסוק שמדובר בזוג שהרסני לסביבתו - הם מפתים, משקרים ואפילו רוצחים, אבל דווקא אחד לשנייה הם עושים די טוב. אה, לא מזיק גם ששניהם חרמנים רצח.

נועה שחר וגבעון סילבר מהשיר שלנו

תראו, כולנו יודעים שהזוג ההרסני באמת בשיר שלנו היו גבעון ואחותו שרון סילבר. אבל מכיוון שלא מדובר במשחקי הכס, נניח לפנטזיית גילוי העריות המטרידה הזאת בצד (למרות שתודו שהם היו קצת מאוהבים). נועה שחר וגבעון היו האסון האמיתי של השיר שלנו. סבבה, אנחנו יודעים שאין מקום להשוות - הוא היה רוצח והיא סתם מניפולטיבית, אבל נועה היא זאת שהכניסה את הפסיכופת הזה לחייהם של נינט וזוהר, ועל כך לא נסלח לה לעולם, לא משנה כמה היא תתפלל.

נועה שחר וגבעון, השיר שלנו

מיקי וגאס מלאב

כשמיקי וגאס נפגשו לראשונה, כבר היה ברור שמדובר בצרות צרורות. היא בחורה חכמה אבל מתוסבכת ועם בעיית ביטחון עצמי קשה, והוא לוזר בפועל אבל נרקיסיסט בלבו, לא משנה כמה הוא ינסה להעמיד פנים שלא. החיבור המשונה ביניהם הוא אחת הסיבות שצופים רבים מצאו את הסדרה לא אמינה, אבל למעשה, במציאות זה קורה לא מעט שאנשים נמשכים לחולשות אחד של השנייה - וזה בדיוק מה שהרסני. מיקי וגאס מתבוססים יחד בבינוניות ורחמים עצמיים, במקום למצוא בני זוג שמרימים להם. שיפתחו כבר טינדר.

בוג׳ק והנסיכה קרוליין מבוג'ק הורסמן

הנסיכה קרוליין היא אחת הדמויות הנשיות הכי טובות כרגע בטלוויזיה. היא גדלה בעוני יחסי ובנתה את הקריירה המצליחה שלה מאפס, היא מלאת אכפתיות כלפי הסביבה ותמיד שם בשביל החברים והלקוחות שלה, אבל אין אף אחד שדואג לה. הקשר ארוך השנים שלה עם בוג׳ק המתעלל רגשית רק חיזק את העובדה שהנסיכה קרוליין תמיד דואגת לזולת - אבל לא דואגת מספיק לעצמה. תודה לאל ששני אלה נפרדו, כי כחברים וכקולגות הם באים לנו הרבה יותר טוב.