אם נתקלתם הבוקר באנשים מבולבלים שמסתובבים ברחוב ושואלים "ביונסה, למה? הומקאמינג? אמי?", אנחנו יודעים מה קרה. המעריצים של ביונסה מתקשים לעכל את העובדה שסרט הדוקו של הזמרת הפסיד בטקס פרסי הקטגוריות הטכניות של האמי. הטקס, שנערך מדי שנה כשבוע לפני הטקס המרכזי, חולק כבוד להישגים טכניים בתכניות אמריקאיות. וביונסה הפסידה בכל הקטגרויות בהן סרטה היה מועמד.

באפריל האחרון נטפליקס שיחררה את הומקאמינג (HΘMΣCΘMING), סרט דוקו שעוקב אחרי הופעת הקואצ'לה של ביונסה ב-2018. הסרט העניק הצצה לאחורי הקלעים של ההופעות שהפכו את ביונסה לאישה השחורה הראשונה שפתחה ערב בפסטיבל הנחשב. את הומקאמינג כתבה, הפיקה וביימה הזמרת בעצמה.

הומקאמינג היה מועמד לשישה פרסים בקטגוריות שונות, והפסיד בכל אחת מהן: תכנית הווראייטי הטובה ביותר (תכנית שמתוסרטת באופן חלקי, מלווה אירוע חי ומציגה מגוון של כישרונות), בימוי, כתיבה, בימוי מוזיקלי, עיצוב הפקה ותלבושות. בקטגרויית תכנית הווראייטי הטובה ביותר זכה הפרק בו מתארח פול מקרטני בקארפול קריוקי של ג'יימס קורדן. ספרינגסטין בברודווי זכה בפרס הבימוי, נאנט של האנה גדסבי זכה בפרס הכתיבה והפקת הטלוויזיה של רנט זכתה בפרס עיצוב ההפקה. פוסי\ורדון זכתה בפרס הבימוי המוזיקלי, ומירוץ הדראג של רופול זכתה בפרס התלבושות.

זה לא סוד שהמעריצים של ביונסה לא ממש יודעים להפסיד בכבוד, והם לא היססו להביע את זעמם על ההפסד ברשתות החברתיות. "אני לא יכולה לחכות ליום בו ביונסה תעשה טקס פרסים משלה, פרסי היונסה", כתבה מעריצה אחת. "ג'יימס קורדן... שר קריוקי למצלמת גו פרו... וזכה על זה באמי... במקום הומקאמינג של ביונסה", זעמה מעריצה אחרת. "טקסי פרסים הם פאקינג בדיחה. איך קארפול קריוקי זכה באמי במקום הומקאמינג? כן ג'יימס קורדן מצחיק, אבל הוא לא האישה הראשונה שפתחה ערב בקאוצ'לה", הגיבה מעריצה נוספת.

 

אנחנו מבינים את הכאב של המעריצים, ומציעים להם להתנחם בעובדה שביונסה מוציאה בהפתעה ספיישל טלוויזיוני נוסף שעוסק בעבודה מאחורי הקלעים, הפעם הוא יתמקד ביצירת הפסקול של מלך האריות. הספיישל יקרא Beyoncé Presents: Making the Gift ועתיד לעלות היום ברשת ABC.