כולם מכירים את ז'אנר הכתבות האהוב על מדורי תרבות ובידור - "לא תאמינו איך שחקן X נראה עכשיו". השינוי החיצוני קשור כמעט תמיד לסרט או סדרה חדשה שהם מצלמים. כל כך התרגלנו לנוהג, עד שבכל פעם ששחקן או שחקנית צובעים את השיער, אנחנו מיד מניחים שמדובר בהכנה לתפקיד חדש. כוכבת משחקי הכס מייסי וויליאמס החליטה לקחת את המסורת האהובה ולהפוך אותה על הראש (הוורוד) כשחשפה את הסיבה בגללה צבעה את שיערה ורוד. הפריזורה החדשה לא נועדה לתפקיד חדש, אלא להיפך, כדי שאף אחד לא ילהק אותה לשום תפקיד בתקופה הקרובה, כי החליטה לקחת הפסקה ממשחק.

השחקנית בת ה-21 כיכבה בסדרת המופת של HBO עוד משנת 2011, וכעת כשהושלמו צילומי עונת הסיום, נראה שהיא מוכנה להתרחק לזמן מה מאור הזרקורים. בשיחה עם המגזין "רולינג סטון", וויליאמס הסבירה את המחשבה שעמדה מאחורי צביעת השיער הדרמטית: "אני מניחה שבאופן לא מודע צבעתי את השיער כי לא רציתי לעבוד. זאת דרך די טובה לעצור את זה. וזה פשוט מרגיש כל כך טוב, כל כך אני". וויליאמס המשיכה וסיפרה על חשיבות האני הוורוד שגילתה בתוכה: "כל גיל ההתבגרות נאבקתי לבטא את עצמי דרך המראה שלי, אבל גם להיות דף חלק בתור שחקנית". כעת כשהיא משוחררת מעול המשחק, הכוכבת הצעירה חופשייה לבטא את עצמה בכל תספורת וצבע שיער שתבחר. מזל טוב.

לצד וויליאמס, באותה שיחה עם ה"רולינג סטון" השתתפה גם חברה הטובה ועמיתתה לתכנית, סופי טרנר. טרנר דיברה על ארוסהּ, ג'ו ג'ונאס, ועל הפתעתה מכך שמצאה את אהבת חייה בגיל כה צעיר: "הכנתי את עצמי באופן מוחלט להיות רווקה כל חיי. אני חושב שברגע שמצאת את האדם הנכון, את פשוט יודעת. אני מרגישה שאני נשמה הרבה יותר מבוגרת מגילי האמיתי. אני מרגישה שחייתי מספיק בשביל לדעת, אני לא מרגישה בת 22, אני מרגישה בת 27, 28". אחרי שפרגנה לעצמה כמה שנים אקסטרה היא הפגינה את בגרותה וחשפה את פתיחותה המינית: "פגשתי מספיק בחורים כדי לדעת. פגשתי מספיק בנות כדי לדעת".

סופי טרנר (סאנסה סטארק) ב'משחקי הכס' עונה 6 פרק 10
סופי טרנר (סאנסה סטארק) ב'משחקי הכס' עונה 6 פרק 10 | צילום: helen sloan, מקור: באדיבות yes

למי שלא הבין את הרמז העבה, טרנר הבהירה והדגישה: "כולם מתנסים, זה חלק מההתבגרות. אני אוהבת נשמה, לא מגדר". אם המשפט האחרון נשמע לכם מוכר, אולי זה מכיוון שוויליאמס אמרה בדיוק את אותו הדבר לפני כמה שנים. בראיון לאתר "ניילון" בשנת 2016, וויליאמס שיתפה את דעותיה על נושא הנטייה המינית ונתלתה באילנות גבוהים, השחקנית שיילין וודלי מהסדרה שקרים קטנים גדולים: "אף פעם לא ישבתי וחשבתי שעות על הנטייה המינית שלי. זה כמו ששיילין וודלי אמרה: 'אני מתאהבת באישיות, לא באנשים או מגדר'. אין לי בעיה עם מי שרוצה להיות מתויג בדרך מסוימת, אבל אני גם חושבת שזה לא עניינו של אף אחד אחר. תעשו מה שאתם רוצים".