לפי כמות האיזכורים שלה ברשתות החברתיות, אפשר לפעמים להתבלבל ולחשוב שחברים זו סדרה רעננה שעלתה בשנים האחרונות, אבל פאנל היוצרים והמפיקים של הסדרה שהתכנס בסוף השבוע בפסטיבל טרייבקה ציין 25 שנים מאז שעלתה לראשונה. סדרה שהפופולריות שלה הייתה מדהימה בזמן אמת, והיא עוד יותר יוצאת דופן כיום, עם התחייה המחודשת שלה בנטפליקס.

אז מה למדנו מהפאנל הזה? מרתה קאופמן ודיוויד קריין, יוצרי הסדרה, רצו להבהיר דבר אחד חשוב - למרות רוח התקופה, חברים לא תחזור למסך בשום צורה - לא יהיה איחוד, לא יהיה ריבוט, לא יהיה חידוש. תשכחו מזה. "זו סדרה על התקופה בחיים בה החברים שלכם הם המשפחה שלכם, וברגע שיש לכם משפחה, זה משתנה", אמרה קאופמן במהלך הפאנל, וקריין הוסיף: "עשינו את הסדרה שרצינו לעשות, עשינו אותה נכון וסיימנו אותה. אם נבקר שוב את הדמויות האלה עכשיו, זו תהיה סדרה שונה לגמרי ורוב הסיכויים שהיא תהיה פחות טובה".

היוצרים נשאלו אם יש קווי עלילה מסוימים שהם מתחרטים עליהם. שתי העלילות שקאופמן וקריין חושבים שלא ממש עבדו קשורות לפיבי - הראשונה היא קו העלילה עם הסטוקר של אחותה התאומה, שגילם דיוויד ארקט שהיה בן זוגה של קורטני קוקס באותה התקופה. העלילה השנייה שהם לא אהבו היא רומן אבעבועות הרוח המאתגר בין פיבי לדמותו של צ'רלי שין. למרבה הפלא, הם לא אמרו מילה על חליפת השומן של מוניקה.

למרות שעל הבמה לא נכח אף אחד מצוות השחקנים של חברים, אחד מהם הסתנן לקהל. כמה מעריצים אדוקים זיהו את דיוויד שווימר יושב בקהל כשכובע מצחייה מכסה את הפנים שלו. לאחר הפאנל הוא קם ויצא מהאולם מבלי להסגיר את זהותו. טוב, ידוע שרוס אוהב לברוח ברגע שיש הפסקה.