אתמול בבוקר פורסם שקית הרינגטון, שגילם את ג'ון סנואו במשחקי הכס, התאשפז לפני מספר שבועות במוסד בריאותי יוקרתי כדי לטפל בהתמכרות לאלכוהול ובבעיות אישיות - "בעיקר מתח ותשישות", כפי שניסח זאת מקורב למשפחתו של השחקן - שהועצמו בעקבות סיום הסדרה. בראיון שערך עם מגזין "וראייטי" לרגל סיום הסדרה, ציין הרינגטון שסבל מחרדות, ואף כינה את תקופת השידור של העונות החמישית והשישית במשחקי הכס "התקופה האפלה ביותר שלי".

ולמרות שהחדשות על אשפוזו של הרינגטון הפתיעו מעריצים רבים, בשנים האחרונות פורסמו מספר ידיעות אודות התנהגות פרועה של השחקן. בחודש נובמבר פרסמה דוגמנית וכוכבת ריאליטי רוסייה בשם אולה סרג'יבנה שניהלה מערכת יחסים מינית עם הרינגטון, גם בתקופה בה השחקן היה במערכת יחסים עם רוז לזלי, כוכבת הטובות לקרב ובוגרת משחקי הכס. סרג'ינבנה פרסמה תמונות בהן נראה, לכאורה, הרינגטון בעירום ותחת השפעת סמים, וציינה שהכוכב נוהג לצרוך קוקאין ושהוא שותה בהפרזה לעתים קרובות. הרינגטון ודובריו הכחישו את דבריה של סרג'ינבנה וטענו כי השניים מעולם לא נפגשו.

אולם תקרית נוספת שהרינגטון עמד במרכזה התגלתה כקשה יותר לטיוח. בתחילת 2018 תועד הרינגטון כשהוא שיכור בבר בניו יורק. הרינגטון השיכור הפריע למשחק ביליארד שנערך במקום, דפק על השולחן, תפס את המקלות ודרש מהנוכחים שיישחקו איתו. השחקן המשיך להתנהג באופן פרוע לאורך כל ביקורו במקום, התקשה לעמוד וללכת, ובסופו של דבר לווה החוצה על ידי המאבטחים. חלקים רבים מהאירוע ההוא תועד על ידי מבקרים אחרים בבר, תמונות וסרטונים ממנו הופצו באתרי רכילות וברשתות החברתיות ואותם, כאמור, כבר היה קשה הרבה יותר להכחיש.

View this post on Instagram

A post shared by Samara Mitchell (@maramaraxo) on

View this post on Instagram

A post shared by TV and More (@tv_more) on

וקל, אם כך, לחבר את האירועים הללו לאיזו תמונה על אורח חיים הולל. בעמוד הראשי של "מייל אונליין", שלוחת האינטרנט של הצהובון "דיילי מייל" באנגליה, התפרסמה הבוקר כתבה ארוכה ורוויית תמונות דרמטיות וציטוטים דרמטיים עוד יותר על סיכוייו של הרינגטון לשרוד את משבר שפוקד אותו. "במשחקי הכס הוא היה הגיבור שנשאר אחרון, אבל בחיים האמיתיים הוא נשבר אחרי שסיים את משמרתו, ועכשיו הוא בגמילה כדי להתאושש", כתוב בכותרתה, "האם יצליח להיאבק?". אולם שוב, יש לציין שהמשבר הזה כבר זקר את ראשו בעבר, והרינגטון התייחס אליו באופן מפוכח למדי.

באותו ראיון ל"וראייטי" הבהיר הרינגטון שהתקופה האפלה ההיא טופלה. "זו לא היתה תקופה טובה בחיי", אמר, "זו התקופה בה התחלתי ללכת לטיפול והתחלתי לדבר עם אנשים. הרגשתי מאוד לא בטוח ולא דיברתי עם אף אחד. הרגשתי שאני אמור להיות אסיר תודה על מה שיש לי, אבל דאגתי שלא אוכל אפילו פאקינג לשחק". וכפי שראינו מהעונה השמינית, הרינגטון הצליח להתאושש, חזר לשחק והוכיח שביכולתו לנצח את השדים האישיים ההם. אפשר ומותר להאמין שישרוד גם את המשבר הזה.