כוכב משחקי הכסקית הרינגטון, התאשפז ב"מוסד בריאותי" - כך על פי דובריו - מוקדם יותר החודש. האשפוז הגיע כדי להתמודד עם הלחץ שנגרם לו, בין השאר, בעקבות סיום הסדרה (שפרק הסיום שלה שודר לפני כשבועיים). על פי דיווחים באתרי הבידור הבינלאומיים, הרינגטון אושפז במוסד יוקרתי בקונטיקט, וגם שילם לו סכום משוער של 120,000 דולרים עבור הזכות לעבור טיפולים גופניים, פסיכולוגיים והתנהגותיים שיעזרו לו להתמודד עם המצוקה הנפשית שפקדה אותו. 

מעריצי משחקי הכס הגיבו לפרסום על הרינגטון בשלל פוסטים וציוצים ברשתות החברתיות. לצד תגובות שמאחלות לשחקן בריאות רבה וכל טוב כללי, היו גם לא מעט גולשים שהרגישו שזהו לא יותר מסיפור נוסף על נפילתו של כוכב מנותק, שהתקשה להתמודד עם ההצלחה שנקרתה בדרכו. "ידעתי שהסוף היה גרוע אבל הולי פאק", "ברצינות? לא פלא שהוא לא יודע כלום", "זה בגלל שהוא מבואס שהסדרה נגמרה", ואת הציטוט מהסדרה "פאק מים, תביאו לי יין" - התייחסות לכך שהרינגטון סובל מהתמכרות לאלכוהול.

View this post on Instagram

"FUCK WATER, BRING ME WINE!!" Lol joking aside, just understanding what kind of total panicked, anxious state he was in 24/7 since that seems to really explain his bluntness in talking to the media. He is clearly smart enough to check himself in and seek help too, I admire that- its rare for people to do so willingly. It's gotta be surreal to be in the type of spotlight he's in. But seriously, all the love to him and his family, I know we would all be devastated if anything happened to him. I mean, I wanted Jon and Dany to move to that waterfall and have babies... and they are fictional characters!! So Kit needs to take care of himself. Because a lot of people care about him. #KitHarrington #JonSnow #TheKingInTheNorth #AegonTargaryen #GameOfThrones

A post shared by John Mendoza (@johnjizzle78) on

מגיבים נוספים בחרו להתייחס לבדיחות על חשבונו של הרינגטון, וכתבו "אם אתם מריצים בדיחות על קית הרינגטון שנכנס לגמילה אתם הבדיחה האמיתית" ו-"לכתוב 'אני מניח שהסוף היה עד כדי כך גרוע' זה לא מצחיק. הוא אדם אמיתי עם בעיות אמיתיות והוא בחר לקבל עזרה. אל תזינו את התפיסות המוטעות בנוגע לבריאות נפשית רק למען בדיחה".


"כל מי שמתלוצץ עכשיו לא מבין ששחקנים הם אנשים אמיתיים עם רגשות אמיתיים, ואתם צריכים ללמוד לקח רציני בכל הנוגע לכבוד", נכתב בתגובה אחרת. "מה הפלא שיש סטיגמות שמונעות מאנשים לקבל עזרה", כתב מגיב אחר, "מדהים לראות את זה מאנשים שחשבתי שאני מכבד".ואכן, נראה שהנימה הגורפת ברשתות החברתיות היא מפרגנת למדי, ולמרות האכזבה מפרקי הסיום של משחקי הכס, המעריצים מצליחים לעשות את ההפרדה בין הבדיה והמציאות, ומאחלים לכוכב החלמה מהירה, והתמודדות יעילה ומהירה עם בעיותיו. "זה לא כזה ביג דיל", כתב אחד המגיבים באינסטגרם, "הוא מטפל במשהו שנשמע שצריך לטפל בו והלוואי שזה היה נשאר פרטי". "אני מקווה שהוא יהיה בסדר. ככל הנראה הוא אדם מאוד אמוציונלי שמעביר דברים דרך עצמו, והוא דורש כבוד. זה המלך שלנו בצפון, לא צריך אחד אחר", כתב מגיב אחר.

View this post on Instagram

Now I want to cry I wish Kit a fast recovery  I hope Rose and his family members are doing well mentally... #gots8 #kitharington #roseleslie #jonsnow #kitharrington #ygritte #ygritteandjonsnow #gotseason7 #gotseason8 #got #gameofthrones #asoiaf #stark #winterfell #lannister #targaryen #sophieturner #aryastark #tyrionlannister #emiliaclarke #daenerystargaryen #fangirl #2019 #forthethrone #battleofwinterfell #gotfinale

A post shared by Game of Thrones (@ygritteandjonsnow) on


"כל כך הרבה תפילות!!! יש לך נפש כשרונית באמת, ואתה אחד הסיבות שבגללה צפיתי בסדרה. אתה אהוב על ידי כל כך הרבה אנשים! קח זמן לעצמך מגיע לך!", נכתב בתגובה אחרת. "אני מרחמת עליו ממש", כתבה מישהי אחרת, "גם אני סובלת מבעיות של בריאות הנפש אז אני יכולה להזדהות. אני מקווה שהוא יקבל את העזרה שהוא זקוק לה, פגשתי אותו והוא איש מאוד מתוק".

View this post on Instagram

It was confirmed by his representative  (via @entertainmentweekly)

A post shared by Kit Harington (@kitharingtonoff) on

"אחרי שראיתי את הדוקומנטרי אני מאמינה לכל השחקנים יהיו בעיות אולי חוץ מהשחקנים הצעירים כמו סופי, מייסי ואייזק שהתחילו שם צעירים ויש להם קריירות לפניהם", כתבה אחת הגולשות כשהיא מתייחסת לשחקנים שגילמו, בהתאמה, את סאנסה, אריה ובראן סטארק, והחלו את דרכם בסדרה כילדים. "הרבה מהשחקנים המבוגרים יותר לא ימשיכו לקבל תפקידים גדולים, תראו את השחקנים של הסופרנוס. אני מקווה שקיט יחלים בקרוב, ג'ון סנואו תמיד היה הפייבוריט שלי".