בחור בכחול עם ציוד וחריץ של שרברב מתכופף (צילום: jupiter images)
צילום: jupiter images

ביום חמישי (21:00) חיים הכט חוזר עם העונה הרביעית של "יצאת צדיק" כדי למצוא את האנשים שיתנו לנו את השירות המקצועי ביותר במחיר ההוגן ביותר. לקראת העונה החדשה ריכזנו עבורכם את כל הנתונים החשובים במספרים כדי לבדוק ממי צריך להיזהר, על מי אפשר לסמוך ומה צפוי לנו העונה.

הסטטיסטיקה לא משקרת

את תואר המקצוענים המצטיינים קוטפים טכנאי המחשבים: 94% מהם נמצאו צדיקים, מה שמאפשר לנו, הלקוחות, לנשום לרווחה. השיפור העצום נובע ככל הכנראה מהמידע שאפשר למצוא בכל מקום אם רק מחפשים אותו. כך אנחנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות מה שנותן לנו את התחושה שאנחנו בשליטה על מה שקורה, וכך מרגיש גם הטכנאי שמטפל בתקלה. הבאים בתור הם טסטרים לרכב (80% נמצאו צדיקים) ולמקום השלישי והמכובד הגיעו האינסטלטורים (71% צדיקים). מיד אחריהם נמצאים המנעולנים עם 70% וגם טכנאי המזגנים, שנזדקק לשירותיהם לא מעט לאורך הקיץ, מראים שיפור עם 69% צדיקים.

בתחתית הטבלה נמצאים הטכנאים שבאים לתקן לנו את דודי השמש: מתוך כלל אנשי המקצוע שנבדקו אף לא אחד לא גרם לנו נחת: 100% נמצאו קומבינטורים שניסו לתחמן את הלקוח בשלל דרכים ותחבולות, וזו לא הפעם הראשונה- גם בעונות הקודמות התחום היה הכי פרוץ ונשאר בסוף הרשימה.

איך לא יעבדו עליכם?

עד כמה שזה נראה מובן מאליו, בדקו איזה הכשרה יש לבעל המקצוע שנותן לכם שירות: תעודת הסמכה, עוסק מורשה, כמה שנות ניסיון יש לו וכל מידע אחר שיכול לתת לכם ביטחון שהוא אכן יודע מה הוא עושה. כדאי גם להישאר עם עיניים פקוחות ויד על הדופק: כולנו היינו רוצים לסמוך על האנשים שאנחנו משלמים להם אבל במציאות, לצערנו, זה לא אפשרי. הנוכחות שלכם בקרבת בעל המקצוע תתן לו את התחושה שיש מי שמפקח על מה שמתרחש. 

עוד ב"יצאת צדיק":

"יצאת צדיק", חמישי ב-21:00, ערוץ 2