#GN ✨ #red lip #@patrickstarrr @maccosmetics

A post shared by tal gordon טל גורדון (@talgordon_) on

כשטל גורדון נכנסה להיריון, היא לא חשבה שאחרי שמונה חודשים ארוכים ובעיטות מקפיצות בבטן, היא תמצא את עצמה על הבמה באודישן לריאליטי המוזיקה "אביב או אייל – מי ימצא את תגלית השנה" (שני ושלישי, 21:00, ערוץ 12). אבל זה קרה, ולא רק זה – בזמן שעבר בין האודישן הראשון למבחן הקהל, גורדון כבר הספיקה ללדת, לעבור חזרות עם אביב גפן ועם אייל גולן ולקפץ בדילוגים לשלב הבא של התכנית, מבחן הקהל. "יש נשים שיושבות בבית בהיריון וחושבות שאין חשק לכלום", טוענת גורדון בריאיון ל-mako, "שאי אפשר לעשות כלום, כי היריון זה תשעה חודשים שאת לא יודעת מה לעשות עם עצמך. אני הראיתי שאת כן יכולה לקום ולעשות".

למה החלטת לקום ולהגשים את החלום בחודש השמיני להיריון?
"את מרגישה שמשהו בתוכך אומר לך שיש מצב שזה הזמן שלך ואת אפילו לא יודעת. גם להיכנס לתכנית טלוויזיה זה לא דבר פשוט, מיליונים הולכים לאודישנים, אבל רק מעטים מגיעים לרגע שהם בכלל מצטלמים מול הזמרים. אז להגיע לשם זאת חתיכת דרך, ואני לא חשבתי שאני אגיע בשנייה. ואז אני רואה שאני עוברת עוד אודישן ועוד אחד, אז הלכתי על זה, הלכתי על כל הקופה".

לא קשה קצת בחודש שמיני?
"אני לא יודעת איך עשיתי את זה. אני זוכרת שהרגליים כאבו והיה לי מאוד קשה לעמוד, אבל עמדתי ושרדתי את זה. פשוט הראש שלי היה במקום אחר לגמרי. קודם כל, את עם הרבה מוטיבציה שאומרת לך: 'לכי על זה'. זה נותן לך כוח, זה מדרבן אותך. אז כשחשבתי על זה שהילדה תגדל, תראה אותי בטלוויזיה וזאת תהיה השראה בשבילה, כל המכלול הזה, נתן לי כוח לעמוד על הרגליים שעות, לשמוע מה חושבים עליי, עם החום והאדרנלין, כל הדברים האלה ביחד, זה רק בראש".

>> רוצים עוד? בואו לעקוב אחרי "אביב או אייל - מי ימצא את תגלית השנה" גם בפייסבוק ובאינסטגרם

חששת מהביקורות שיגידו שאת מסתכנת?
"הייתי מוכנה לזה, לקחתי הכל בחשבון. לכל אדם יש דעה משלו, כל בן אדם חושב משהו. זה או שאנשים ייקחו את זה למובן של הביקורות השליליות, ויש כאלה שיגידו: ' וואי, נשים לא עובדות בהיריון וטל שרה על במה'. ככה אני מראה שגם את זה אפשר להשיג".

איך זה הרגיש לראות את עצמך באודישן?
"וואו. אני רואה את עצמי בטלוויזיה ואני בשוק. הכי מצחיק שחצי מהדברים שהם אמרו אני בכלל לא זכרתי. מה שכן, אחרי שסיימתי את האודישן הראשון, אמרתי לעצמי שעד מבחן הקהל אני אהיה עם הילדה שלי בידיים. המחשבה הזאת ליוותה אותי. ועכשיו, כל כך רציתי לראות את התכנית רק כדי להיזכר בבטן. זה מה זה חסר לי. אי אפשר להסביר את זה במילים. קודם כל, את מסתכלת עליה ואת זאת שיצרת אותה, זה שלך, ושל בעלך כמובן, את הוצאת אותה מהגוף והבאת אותה לעולם. בימים האחרונים היא התחילה לחייך, כאילו היא יודעת. אני מחזיקה אותה ואני לא יכולה להסביר איזה אושר זה".

#31weeks ��

A post shared by tal gordon טל גורדון (@talgordon_) on

איך הייתה הלידה?
"זה התחיל ב-13.06 שזה התאריך של יום ההולדת שלי. בסופו של דבר, הילדה רצתה לצאת בתאריך שלה, אז זה קרה ב-14.06. אבל הייתה לי לידה קשה, היו לי צירים מטורפים. אלה צירים שאת לא יכולה לעמוד בהם, כאילו מישהו בא ולוחץ לך על הבטן בעוצמה כזאת, כאבי תופת. הכל היה נורא איטי, אבל בסוף כשהתינוקת יוצאת והיא עלייך, כל היום שעברת נמחק, את רואה אותה מולך ואמאל'ה, איך שראיתי אותה אמרתי זאת קים. ככה, איך שהיא נולדה".

>> רוצים לראות את כל הביצועים שלא שודרו על המסך? לחצו כאן

באמת קראת לה על שם קים קרדשיאן?
"כולם חושבים שזה על שמה. קים זה שם כל כך יפה, וזה מתחבר לקים גורדון. זה שם של ילדה מצליחה ויפה, אז רציתי לחשוב בגדול על הילדה והשם הזה שיחק אותה. אמרו לי:' כשתלדי את תדעי את השם', אני חושבת שהוא מתאים לה בול".

#iloveu ��@ovadiaeitan

A post shared by tal gordon טל גורדון (@talgordon_) on

"עבדתי קשה להשיג כל דבר שהיה לי"

לא סתם הרבה טועים לחשוב שגורדון קראה לביתה על שם אייקון האופנה קים קרדשיאן, בעיקר כי אי אפשר שלא לשים לב לאהבה הגדולה שלה, מלבד המוזיקה כמובן, לבגדים ומותגים. "כל דבר שקשור ליצירה, לסטייל ולאופנה אני אוהבת. אני מתחברת לכל הדברים האלה. פשוט ככה, יום בהיר אחד פתאום אני רואה בגדים, מסתכלת, ואני מתחילה לזהות מותג, אני מתחילה לזהות צבע, להבין שזה יפה ביחד עם זה, פתאום הכל בא לי. רציתי ללמוד סטיילינג לפני המוזיקה, כי אי אפשר להסתמך רק על המוזיקה. פחדתי. אי אפשר לפתוח דלת אחת ולקוות, את חייבת לפתח לך עוד דלת. אז פתחתי את הדלת של האיפור, וכשסיימתי ללמוד אצל מיקי בוגנים, אמרתי אני אפתח גם את הסטיילינג".

אופנה זאת חתיכת השקעה כספית, לא?
"אני עבדתי נורא קשה כדי להשיג כל דבר שהיה לי, ורציתי להגשים את עצמי בדברים הקטנים האלה גם. כל הדברים שקניתי היו בסביבות גיל 18 ועד לפני שנה. אני לא חושבת שאוציא יותר על נעל מחירים כאלה. עכשיו, כשיש לי ילדה זה יותר חשוב מהכל, אוכל יותר חשוב מהשטויות האלה. אני עדיין אוהבת אופנה, אבל אני לא אלך ואבזבז כמו שבזבזתי לפני שנה".

A post shared by tal gordon טל גורדון (@talgordon_) on

חבל, דווקא נראה שמצאת את הבעל המושלם למסע של שופינג
"איתן הוא מאלה שצריכים למדוד 10 פעמים. נגיד הוא מאוד רצה לקנות חליפה אצל דורין סגול כשהתחתנו, הגענו לשם והוא היה חייב למדוד ולמדוד. אסתטיקה מבחינת הבגדים, שהכל בול מידה, אז היינו שם ממש שעות. לדורין כבר לא היה כוח אלינו, אבל נהיינו חברים ממש טובים. בעלי הכי מפרגן לי, הוא כל הזמן דואג להזכיר לי כמה שהוא אוהב אותי וכמה אכפת לו ממני. זכיתי. אני תמיד אמרתי לו: 'הלוואי והייתי יכולה לשתול אותך כדי שיגדלו פה עוד אנשים כמוך, שיהיה לעוד אנשים בעולם'. יש נשים שבאמת לא מוצאות את הבעל, את הגבר הזה שידחוף אותם, וכואב הלב. באמת כואב לי הלב. כל הזמן אני אומרת לחברות שלי שהלוואי וגם להן יהיה, כי עם הדור של היום נורא קשה".

עוד ב"אביב או אייל - מי ימצא את תגלית השנה?":

אבל גם את שייכת לדור של היום, את אמא נורא צעירה
"אני צעירה כן, אבל תראי, התחלתי לצאת עם בעלי, בגיל 17 והוא היה בן 21, חייל. היינו ידידים ומשם הפכנו לזוג. היינו כל הזמן ביחד, אז כל כך התחברנו שפשוט דקה לא נפרדנו. עד היום, אנחנו שש שנים ביחד ולא נפרדנו לדקה, לא יכולים להיפרד לדקה, זה פשוט כמו שני גורלות שהם יחד. הוא הציע לי נישואים לפני קצת יותר משנה, והוא ממש רצה משפחה. אני יכולתי עוד לחכות, אבל הוא כל כך רצה, זה כל כך בער בו, אז את לא יכולה להגיד לא. זה בכלל הרג אותי, בעל שכל כך רוצה להיות אבא, אז מה אני לא אתן לו את זה? לא יכולתי לחשוב על שום דבר אחר חוץ מלהפוך אותו לאבא. זה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. ילדים זה הכל".

תמונת יחצ (צילום: אוהד רומנו)
"אביב או אייל - מי ימצא את תגלית השנה" | צילום: אוהד רומנו

"אביב או אייל - מי ימצא את תגלית השנה": האודישנים ממשיכים בשני ב-21:00, קשת, ערוץ 12