עונה ראשונה: ב-2 לנובמבר שנת 2003 "ארץ נהדרת" מגיחה לאוויר העולם ויחד איתה הקופאית הכי מסוכנת בעולם הקמעונאות.

ציטוט בלתי נשכח: "כמה לקוחות בא בלובה?, אחד בא לובה", "אין עבודה, אין פרנסה ,קשה קשה".

עונה שנייה: מרגול יוצאת למסע הופעות חוצה ישראל ללא שינה, והעניין כמובן מצריך קפה שחור חזק בשביל להשאיר את הדיווה במיטבה. הבעיה היא שבתי הקפה בתחילת שנות ה-2000 כבר הספיקו לשכוח מה זה קפה בוץ.

ציטוט בלתי נשכח: "כשאת ישנה ברמת אביב על הפוטון שלך אני קורעת את הארץ בהופעות וישנה רק במעברים מוסיקליים"

עונה שלישית: יאנקו, מישו, אוויצ'י, וכמובן קוריצה, הגיעו מרומניה הקפואה עד לארץ הקודש רק כדי להגשים את החלום הגדול: הגשת תוכנית הבוקר "גוטה מורצה איזראל".

ציטוט בלתי נשכח: "פא'צה פיצ'ה קוריצה", פאצ'ה פיצ'ה צרבתי מקאזה"

עונה רביעית: כשהפילוסים עלו על טיסה לאירופה הקלאסית, עוד לא כינו אותה "טיסת השוקולד", וממש כמו איינשטיין, גם הפילוסים, כנראה, הקדימו את זמן.

ציטוט בלתי נשכח: "אני פונה ללב שלך"

>> בואו לבקר במתחם הגיפים המפואר של "ארץ נהדרת"

עונה חמישית: לרגל יום האישה הבינלאומי, נפגשה אבירמה גולן עם שלוש נשים חזקות שהחליטו לכתוב את אשר על ליבן. איך זה נגמר? עם סיפורי סקס של דוסים. נשבעים.

ציטוט בלתי נשכח: "מגדר יש דבר כזה בכלל?"  

עונה שישית: בצל המתיחות והמבצעים השונים ברחבי הארץ באותה שנה, נפגעו כמובן הרבה מאוד עסקים ומוקדי תיירות. מסעדת "חמודי את חמודי" הרגישה היטב את הפחד הפוקד את לקוחותיה היהודים, אבל הם ניסו לעשות כל שביכולתם על מנת לתת תחושה ביתית לסועדים.

ציטוט בלתי נשכח: "אהלן וסהלן, מה שלומכם? על הכיפאק, לבריאות יופי" ו/או "4 שיפוד כבש 1".

עונה שביעית: ג'ני ונופר נפגשו בצבא ומאז דרכיהן לא נפרדות לרגע. למרות שבשחרור נשבעו שלא יקפלו אף לא בגד אחד, את הקריירה שלהן הן חייבות לשירי פופ סליזים וחולצות פשמינה.

ציטוט בלתי נשכח"טוב, יאללה, מממממממ ביי"

עונה שמינית: את הבת מיצווש של קשת ליבליך לא נשכח אף פעם, במיוחד כשאת האירוע כמעט וחלקה עם כבוד הנשיא לשעבר, שמעון פרס. השף אייל שני עשה כל שביכולתו כדי לרצות את ילדת יום ההולדת, וכשאנחנו אומרים כל שביכולתו, אתם יודעים שאנחנו ממש מתכוונים לזה.

ציטוט בלתי נשכח: "אם לא ה!"

עונה תשיעית: אנחנו אוהבים את החגים שלנו, מתרגשים לקראתם ומתכוננים חודשים לפני, אבל האם אי פעם באמת חשבתם על העמים שהפסידו בקרבות שעבורנו הפכו לימי הלל? כנראה שלא.

ציטוט בלתי נשכח: "מכחישי פורים"

עונה 10: את משפחת דלון פגשנו בשיאו של משבר הדיור, אז זוגות צעירים רבים נאלצים לעבור לגור אצל ההורים בשביל להצליח לחסוך כמה שקלים. שירן וגדי, זוג בתחילת דרכו, נאלצו לעבור לממ"ד ליד הפורמייקה של האמבטיה והאופניים הישנים בבית של ההורים. אין ספק שהמשפחה שהחזירה לנו את גופית הסבא וכוכב הקולנוע הצרפתי, היא הסיפור של כולנו.

ציטוט בלתי נשכח: "מי הוא אלן דלון?!" 

עונה אחת 11: אשר בן חורין הוא כנראה הישראלי הכי יפה - מוסר העבודה שלו ראוי להערצה, אין אחד שלא מקנא ביחסיו עם אישתו חני, והוא ללא ספק מודל לחיקוי עבור גברים רבים ביחסיו עם חמותו.

ציטוט בלתי נשכח: "אאאאאאשר, איפה אתה? -במיקונוס, מקליט דואט עם גליקריה, איפה אני?!"

עונה 12: אצל דבורה, בדוכן 'חורשינזאד', תמצאו זמזם טורשה וחצ'פרירי ברדה. אצל סלמה, תוכלו ליטול תרחיף, קפליות או טבליות 200CC של לוקומוסיד פורטה. אם זה לא מספיק לכם לבילוי מושלם בקניון, תמיד יהיה את ניסן, ראש מערך האבטחה מטעם חברת 'בולדוג', שידאג שתבלו בנעימים.

ציטוט בלתי נשכח: "אסור לי להתמלא, עוד חצי שעה אני יושבת לאכול מוקסיפן"

>> לא הספיק לכם? אתם מוזמנים אל מתחם הגיפים המפואר של התכנית 

"ארץ נהדרת" חוזרת, חמישי, 28.01