אדיר מילר יצר ארבע עונות של הסדרה "רמזור" ועוד שתיים של "צומת מילר", וכל אחת היא קצת כמו ילד חדש שנולד לו. מאחורי כל ילד כזה עומדים לא מעט סיפורים, על הדמויות, השחקנים והופעות האורח שראינו על המסך, לפעמים בלי לדעת במי מדובר. לכבוד העונה החדשה של "צומת מילר", הנה הדברים שלא ידעתם על הסדרה.

נפל בעריכה 3

שלי מילר, אשתו של אדיר, צולמה פעמיים לסדרה "רמזור" ופעם אחת ל"צומת מילר", אבל בכל שלושת הפעמים בעלה הוריד את הקטעים בעריכה, וההופעות שלה לא שודרו. כשאדיר בא כדי להודיע לשלי שהיא לא תשודר, הוא הסביר שאין לזה קשר ליכולות המשחק שלה, והקטעים פשוט היו "לא נכונים לתסריט". והיא האמינה.

הצרפתים באים

בפרק השלישי של העונה החדשה, מצטרפים לסדרה גיסו של אדיר גולן ואשתו הצרפתייה אנלי. הם חיו בפריז, שם היה לגולן דוכן שווארמה. ברגע שהמוסלמים הגיעו לפריז והתחילו להפעיל דוכני שווארמה בעצמם, הצרפתים הבינו מה הטעם האמיתי של השווארמה ו'עלו' על גולן, שנאלץ לסגור ולחזור לישראל. אשתו אנלי היא דמות צבעונית, ססגונית ופטריוטית, שחווה לראשונה את ישראל ולומדת מקרוב על הישראלים, בדרכה שלה.

מכירים את זה ש...?

אחד החידושים בעונה הקרובה של "צומת מילר", הוא סטנד אפ של אדיר על הפרק ששודר. להבדיל מהיכלי התרבות שהוא רגיל להופיע בהם מול אלפי אנשים, את קטעי הסטנד אפ הוחלט לצלם במועדון קטן. יום אחד הגיע אדיר למועדון כזה כדי לבדוק את החומרים בערב חובבים, ואנחנו רק יכולים לדמיין מה היו התגובות בקהל, שקיבל פתאום הופעה של אדיר מילר במקום הכי לא צפוי.

אבא אדיר

הילדות האמיתיות של אדיר מילר מופיעות כמעט בכל עונה של הסדרות שהוא יוצר. הילי (כיום בת 10 וחצי) צולמה כבר כשהייתה בת 3 חודשים לעונה הראשונה של הסדרה "רמזור". הסצינה בה השתתפה היא כשאיצקו נזכר מה קרה כשהוא נתן לחפר לשמור על דניאל: השאיר את הילדה בשמירת החפצים של מועדון. התינוקת שמוחזרת לחפר משמירת החפצים, היא הילי מילר. בעונה השלישית של הסדרה הילי הופיעה שוב, בסרטון על ילד שמתחרה נגד דניאל של איצקו על רשות מועצת התלמידים. בעונה הרביעית, הילי משתתפת בסצינה בה היא פונה לאיצקו, שבהשפעת החינוך הדתי אליו נחשף, מכנה אותה "דניאל אסתר מנדל". אגב, שמה השני של הילי הוא באמת אסתר, על שם סבתא של אמה. בנוסף, הבת השנייה של אדיר, מיילי, מופיעה בסצינת סיום הסדרה רמזור, בה הם מסתכלים יחד באלבום התמונות. שתי הבנות השתתפו גם בעונה הראשונה של "צומת מילר", בפרק על טקס פרסי האקדמיה, וגם בעונה החדשה יהיה אפשר למצוא אותן בכמה סצינות.

לא צריכה אודישן

בעונה הקרובה תופיע דמות חדשה: רותם, בתו של עופר, הסוכן של אדיר. בדמות הזו, אדיר לא היה זקוק לאודישן. הסיבה: השחקנית עדי חבשוש, שתגלם את רותם, התארחה בעונה הראשונה של "צומת מילר", שם גילמה מש"קית בגדוד הבדואי. אדיר אהב מאוד את המשחק שלה בסצינה הזו, ובסוף יום הצילומים הבטיח לצרף אותה לעונה הבאה בתפקיד קבוע. את ההבטחה הוא קיים, אבל הבעיה היחידה היא שבין הדמות שלה לזו של עופר, אין ממש דימיון של אב ובתו. הסוכן מצא לכך הסבר, והוא אומר ש"זה מה שקורה כשאתה מגיע שיכור לג'חנון של אמא".

"צומת מילר 2": עונה חדשה. בשבוע הבא בקשת, ערוץ 12