האחד, עבריין מסוכן, מראש כנופיית ג'סי כהן בשנות השמונים. השני, אסיר עולם, בילה את מרבית מאסרו בתנאי בידוד, משתחרר לאחר ריצוי 25 שנות מאסר. ושניהם - מעולם לא הלשינו על הבוס. יהודה ושלום הם פושעים בני שישים פלוס, אולי ההפך הגמור מהצמד שי לי וגילי, אבל הם דווקא חושבים שהעולם ממש לא שייך לצעירים.

הליין "גמרו את הסוס" מספר על שני עבריינים, שיצאו אחרי תקופה ממושכת מהכלא לאחר שלקחו על עצמם תיק כדי להגן על הבוס שלהם. על פניו נשמע דיי פשוט, אבל יהודה ושלום הם לא מסוג האנשים שמסתגלים לשינויים בקלות, וההשתלבות שלהם בעולם ששינה את פניו לחלוטין מעמידה אותם במצבים לא פשוטים. גם הבוס האהוב שלהם כבר לא מנהל את העניינים, ואת מקומו תפס הבן שלו - מה שמקשה על המצב אפילו יותר.

במערכון הראשון ראינו אותם יוצאים מהכלא אחרי 25 שנים, כשהם לא מבינים איך לקנות בבית מרקחת, למה לעזאזל האישה בוויז מדברת ולמה זה לא כל כך חכם לגנוב נשק ביום הראשון שלהם מחוץ לכלא. במערכון השני הם כבר נתקלו בבעיה אינטימית יותר - כשפחדו מהרגע בו יצטרכו להוכיח שהם עדיין מתפקדים במיטה, והערב (אחרי צומת מילר, קשת 12) הם ניצבים בפני אתגר נוסף של העידן החדש.

למה אנחנו אוהבים אותם: כי הם לא דופקים חשבון לאף אחד ובטוחים שהעולם שייך להם

למה הם מעצבנים אותנו: כמילניאלים - כואב לנו לראות אנשים שלא מסתדרים כשהעולם מתקדם

ציטוט מנצח: "אם אני אצטרך בגילי לצאת מהחרא הצפוף הזה כדי לשלוף אותך מהאוטו, אני אלך לבגאז', אני אוציא את הכבלים ואתה יודע לאן אני אוהב לחבר אותם"

מה מחכה להם בהמשך: הם יתמכרו לטיקטוק, יתאהבו בנועה קירל וילמדו להשתמש בר קו. אנחנו סתם אופטימיים

יהודה: יהודה הוא רוצח קפריזי מנותק מהמציאות, חי בעולם משלו, עושה ככל העולה על רוחו. הוא חסר אחריות ומודעות ובשנים האחרונות חסר יכולת לשמוע בלי מכשירי שמיעה, אותם הוא מכבה ומדליק מתי שהוא רוצה, שכן הוא לא דופק חשבון לאיש פרט לעצמו וקצת לשלום, שותפו הוותיק. יהודה חושש לא לספק את הסחורה במיטה עם בטי, לה הוא מחכה ולא בטוח שיפגוש שוב.

שלום: שלום הוא השקול מבין השניים, טיפוס קשוח אך מכיל את יהודה חברו הקרוב. הסבלנות שלו ליהודה נראית לעיתים חסרת גבולות, אבל גם לשלום יש גבול מסוים שנמתח פעם אחר פעם. הוא מנסה לפעול לפי קול ההיגיון אך החולשה שלו ליהודה בעוכריו.

שמעון: שמעון הוא חברם הוותיק והכמעט יחיד שנשאר מחוץ לכותלי בית הסוהר. שמעון שומר על האינטרס שלהם בחוץ ומנסה לנצל את קשריו במשפחת הפשע לטובתם,  אבל הטירוף של יהודה מצליח לנצח גם אותו. הוא דובר עברית מתובלת בהמון אנגלית, שכן ארצות הברית היא חלומו הגדול. הוא חי בסרט שהוא גנגסטר אמריקאי.

בן מרגי: ראש משפחת פשע ותיק שהשניים ישבו בשבילו בכלא שנים ארוכות והיום נמצא ערב פרישה ויציאה לחו"ל עם אשתו הצעירה. בן מרגי ידוע בקנאות חולנית לנשים שלו.