אסטרזי הוא רואה חשבון, ולא אחד מהסוג שאתם בטח מדמיינים לעצמכם כשאתם שומעים את המקצוע. הוא שחוק לגמרי, עייף, בן אדם אפרורי ומאוד מפוקפק. בזמן שרוב המערכונים ב"פשע לא מאורגן" (אחרי צומת מילר, קשת 12)  מתעסקים בעבריינים מהשורה הראשונה – ליין "להרוג את אסטרזי" הוא דווקא על בן אדם שהשעמום הביא אותו לעשות מעשה אחד נועז מידי.

אחרי שנים שהוא עבד עבור משפחת פשע גדולה ודאג לה להלבנת כספים של הארגון, הוא הבין שחבל לעשות עבודה מלוכלכת בשביל אחרים - אם הוא יכול להרוויח מזה כפול בעצמו. החלטה של גניבת הכספת טרפה בשבילו את כל קלפי המשחק, עד שבשנייה האחרונה תפסו אותו שני החיילים הוותיקים של המשפחה.

לאסטרזי יש כנראה יותר מזל משכל - כי החיילים האלה הם אומנם הוותיקים ביותר,  אבל גם השבוזים ביותר. הוא נפל על צמד כלומניקים שהוא מצליח לשטות בהם ללא הפסקה, ונראה עד כה שהסיכוי שלהם לתפוס אותו לא גבוה במיוחד.

למה אנחנו אוהבים אותו: למרות שיש לו חזות של למל"מ - הוא עושה לכולם בית ספר

למה הוא מעצבן אותנו: אנחנו אנשים סופר צבועניים והוא נורא קודר בשבילנו 

ציטוט מנצח: "אתה רוצה להרוג אותי? תחפור אתה"

מה מחכה לו בהמשך: מצד אחד הוא תמיד מצליח להתעלות על מורדי ומירו, ומצד שני - יש לנו תחושה שבסוף הם הולכים לתפוס אותו והכל יתפצוץ לו בפרצוף

אסטרזי (ישראל קטורזה): דמות נבכית ואפורה, אבל יש לו חושים חדים ויכולת לזהות חולשות אנושיות ולנצל אותן לטובתו. גם משא ומתן זה הצד החזק שלו, כשבהתחלה זה תמיד נראה שזה לא הולך לשום מקום אבל בסוף זה מצליח. אסטרזי ששנים שירת אנשים מאס בתפקיד, וכמו שהוא אומר - הוא סיים להיות פראייר.

מירו (רן לוי): חייל ותיק, עייף ועצלן אך האופי הנגרר שלו גורם לו לא פעם לבצע גם את המשימות של מורדי ולהיות מתוסכל וממורמר. התכונה הזו שלו פוגעת בו למרות שהוא אינטילגנט אבל הרצון לא להתאמץ ולצאת שוב הפראייר פוגע בו. 

מורדי (חיים זנאתי): חייל קשוח וותיק בארגון אבל כבר שבע ועייף - וזה מה שהופך אותו לעצלן. לרוב הוא מפיל את התיקים שלו על שותפו מירו. מורדי קשוח עד שזה מגיע למירי אשתו, שהיא נקודת התורפה שלו.