צמד הפושעים האלה מצליח לערער אותנו כל פעם מחדש. שי לי (יאנה יוסף) וגילי (משה אשכנזי), הם אומנם מוציאים פסקי דין של בוררות, אבל הם לגמרי אנשים של ערכים (טוב נו, בערך). המוטו שלהם ברור: הם רוצחים אנשים רעים בלבד, ככה שמבחינתם הם עוזרים לדלל את העולם מרוע - באמצעות רוע. אבל מעבר לעבודה הלא שגרתית שלהם, הם דמויות מלאות באופי שפשוט גרמו לנו להתאהב בהן. 

בכל מערכון מחדש בליין של "אמא סדרתית", שי לי וגילי מוציאים פסק דין אחר כשמולם עומד פושע שחייב לקבל את גזר דינו על מעשיו, אבל תמיד זה מסתבך. הם אוהבים לנהל משא ומתן עם הפושע שהם מחזיקים, לתת לו תחושה שאולי הוא יצליח לצאת מזה, וברגע האמת - להכות חזק. בכל אחד מהם יש צד רחום, אבל בסוף הכל מתפרק כשמצליחים לעצבן את שי לי, ובדרך כלל זה קורה כשמערערים אותה על התפקוד שלה כאמא. ככה בדיוק מרילי מצא את מותו כשהעיר לה על הדרך שהיא בחרה להלביש את הבן שלה, ורגע לפני שהתכוונה לשחרר אותו היא התהפכה ולחצה על ההדק. גם הערב (אחרי צומת מילר, קשת 12), הם יתמודדו עם דילמה מיוחדת כשיפגשו את הפושע שהם צריכים לגבות ממנו את החוב. 

למה אנחנו אוהבים אותם: בגלל האותנטיות שלהם והדינמיקה הכייפית של הצמד

למה הם מעצבנים אותנו: כי הם תמיד על סטרואידים וצריך חצי קופסת ריטלין כדי להיות בקצב שלהם

ציטוט מנצח: "מרילי אתה לא בסדר, אתה רוצח והוצא עליך פסק בוררות, קבל את זה כמו גבר, מה אתה עושה לי מצפון?"

מה מחכה להם בהמשך: טוב אולי זה לא קשור לגמרי לעלילה שלהם, אבל אנחנו מתים לראות את גילי ושי לי מתאהבים ומתחתנים 

שי לי: שי לי היא רוצחת שכירה של ארגוני הפשע, בוגרת יחידה קרבית, אבל מעל להכל - היא אמא. היא מגדלת לבד שני ילדים קטנים, מה שגורם לה להיות עייפה, מותשת ומודאגת במיוחד. הילדים שלה הם כל העולם שלה, וגם בזמן העבודה הלא שגרתית שלה היא מתעסקת בהם ללא הפסקה, ועדיין – תמיד מלאת רגשות אשם כאמא. הילדים שלה אומנם לא מופיעים באף מערכון, אבל הם מוזכרים בכל קטע.

גילי: השותף של שי לי לצוות החיסול. בחור צעיר, יוצא יחידה מובחרת. גילי גדל בשכונה לא טובה ולכן העולם הזה לא זר לו. הוא בליין בלתי נלאה ולא פעם עולם הבילויים מתנגש לו בעבודה. בניגוד לפושעים שהם תופסים שמזלזלים בשי לי, גילי נותן אמון מלא בשותפתו ומגן עליה כשמישהו מעיז להגיד עליה מילה רעה.