רגע לפני שתכירו את כל הפושעים הכי מצחיקים על המסך בקומדיה החדשה "פשע לא מאורגן" (הערב, אחרי צומת מילר, קשת 12), צמד הפושעים שי לי (יאנה יוסף) וגילי (משה אשכנזי) נתקלים בדילמה מוסרית שמשבשת להם את כל התוכניות. הזוג מחזיק במרילי (רן לוי), שהפסיד בפסק בוררות ונתון תחת החזקתם. ומה הכי חשוב לעשות רגע לפני שמקבלים כדור לראש מפורע חוק שמכוון לעברך אקדח? כמובן, צרכים אישיים.

"בבקשה שחררי לי את הידיים והרגליים אני חייב להשתין", ביקש מרילי האומלל והוסיף: "אני מתחנן בפנייך אל תיתני לי למות ככה, מרוח בשתן וצואה, אני אכלתי סביח אתה אף פעם לא יודע איך זה ייגמר". אבל כל זה לא הצליח לעבוד על שי לי, והתגובה שלה הייתה חסרת רחמים: "אתה לא בסדר, הוצא עלייך פסק בוררות. קבל את זה כמו גבר מה אתה עושה לי מצפון?". מרילי שנמצא תחת איומי אקדח לא וויתר, וענה לה בלי פחד: "לא עושה לך שום מצפון, תהרגי אותי בכיף אבל בלי הפרשות זה א' ב' של מוסר".

את הדילמה המוסרית הזאת קטע ברגע אחד גילי, השותף של שי לי שנזכר להגיע באיחור אופנתי. לא רק שהוא איחר, הוא גם דאג לעקוץ אותה על ההורות שלה וכינה אותה: "סתם לחוצה", מה שהוביל לריב לא צפוי וקורע מצחוק מעל ראשו של בן הערובה. אם לרגע חשבנו שהם זנחו את הבקשה של מרילי, אז הוא הצליח לעשות על שניהם עבודת שכנוע דיי טובה, והם החליטו לאפשר לו לבצע את צרכיו, אבל דווקא אז קיבלו ממנו תשובה לא צפויה: "כבר לא צריך, זה היתרון של הבעיות שלי בפרוסטטה זה יוצא בטפטופים קטנים". וואלה, הפתיע גם אותם. אבל השאלה שנשארה פתוחה היא זאת שמסקרנת אותנו יותר מהכל: מה עלה בגורלו של מרילי? ניחוש שלנו: עם חושים כמו שלו, בטח הוא יצא מזה בחיים כמו גדול.