עדי מסיקה נכנסה לנו ללב כבר מהפרק הראשון של הסדרה. היא עורכת דין מצליחה במיוחד, שאבא שלה הוא אחד מהפושעים הגדולים במדינה - אבל כל זה לא עוצר אותה מלהיות הכי טובה בתחומה. אחרי שהיא השקיעה לא מעט בקריירה, היא הבינה שהגיע הזמן למצוא את האחד - ומסע החיפושים מתברר כקשה ומתסכל במיוחד.

אחרי אינספור דייטים כושלים ועלובים שעברו על עדי לאורך העונה, בפרק שעבר התרגשנו לראות את הכימיה בינה לבין קלימי החוקר המשטרתי. הוא אמנם תירץ את זה ואמר שהוא נישק אותה רק למען החקירה, אבל אנחנו הרגשנו שיש שם משהו קצת מעבר, ויש לנו אינטואיציות שלא טועות לעולם (בערך). 

בפרק סיום העונה החגיגי של "פשע לא מאורגן" (אחרי צומת מילר, קשת 12), נגלה אם הרווקה הכי מצחיקה על המסך תמשיך את סיפור האהבה עם קלימי או שהיא תחזור לנסות את מזלה בעולם הדייטינג הקשוח. לא רק היא תסגור מעגל הערב, אלא גם שאר הדמויות האהובות מהמערכונים השונים. אבל רגע לפני שכל זה קורה, זה הזמן להכיר יותר מקרוב את הרווקה הנצחית:

למה אנחנו אוהבים אותה: היא אישה מצליחה וחזקה שלא מוכנה להתפשר על אהבה אמיתית

למה היא מעצבנת אותנו: היא פוסלת גברים על כל דבר. טוב נו, גם אנחנו כאלה

ציטוט מנצח: "אתה רוצה להגיד לי שנישקת אותי רק כי ידעת שזה יוצא ממנו עוד הודאה?"

מה מחכה לה בהמשך: אנחנו מקווים שהכימיה שראינו עם קלימי לא הייתה חד פעמית ושהם יזכו ביחד לסוף מהאגדות

כמו שכבר אמרנו - היא פשוט אישה חזקה ודעתנית. היא הרחיקה את עצמה מעסקי אביה לקצה השני והפכה לעורכת דין מצליחה. העובדה שהיא ביתו של פושע מפורסם גורמת לכך שעוד מילדות אף אחד לא ממש העז להתעסק איתה, מה שהפך אותה לאדם שלא דופק חשבון ואומר מה שהוא רוצה, למי שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה. למרות היותה אשת חוק המנהלת חיים נורמטיביים, החיים  אצל אביה הפכו אותה לאחת שלא מזדעזעת מאלימות ופשע. היא רווקה, עורכת דין  תל אביבית כבת ארבעים פלוס, שחוותה הכול, ראתה הכול, מה שהפך אותה לצינית, ממורמרת ועוקצנית - בדיוק במידה שאנחנו אוהבים.