חוגים בכלא? תתפלאו, אבל לגמרי יש כאלה. זה לא חדש שאסירים הולכים לחוגים טיפוליים ושיקומיים, וגם חוג תיאטרון הפך כבר לעניין מוכר ונפוץ בין הסורגים. בליין "תאטרון בכלא" של "פשע לא מאורגן" (הערב אחרי צומת מילר, קשת 12), האסירים הכי מצחיקים על מסך לוקחים חלק בחוג יוצא דופן – וזה קורע מצחוק.

הליין עוקב אחרי יוש, במאי תיאטרון וקולנוע שלוקח את העובדה שלו ברצינות מוגזמת. מבחינתו, הוא בא בכל שיעור לתת את השואו של חייו - מה שמסבך אותו כל פעם מחדש עם האסירים שלא לגמרי מדברם איתו באותה השפה. הם מצידם באו כדי לתת את המינימום ולא מעבר, ויוש? רק מחכה לגלות את הסטאר הבא שמסתתר בין האסירים.

לצד יוש המורה יש גם את יגאל הסוהר. יגאל בחור גאורגי שלא כמיטב המסורת, הראש שלו אף פעם לא בעבודה אלא עם אשתו המנהלת אותו דרך הטלפון ביד רמה. הוא ממורמר עליה ומוציא את התסכול שלו גם בחוג לתאטרון, במונולגים קורעי לב על היחסים ביניהם. מונולוג זכור אחד אפילו סיבך אותו כשאישתו נשארה על הקו ושמעה אותו משחיר עליה בלי הפסקה - אבל לפחות הוא נכנס לדמות, וזה לגמרי היה שווה הכל. 

בין כל האסירים שלוקחים חלק בחוג של יוש, יש אחד שבולט במיוחד - חזי. הוא אסיר תחמן ואלים לפרקים שמגלה תוך כדי החוג שזה מה שהוא רוצה לעשות בחיים ושום דבר לא יעצור אותו. עם כל האהבה שלנו ליוש וליגאל, דווקא האסירים כבשו לנו את הלב ואין ספק שהם הכוכבים האמיתיים בליין, כשבראשם חזי שמפגין כישורי משחק יוצאי דופן. 

למה אנחנו אוהבים אותם: עם כל הקשיחות והחזות המחוספסת - הם משחקים אותה בחוג לתאטרון ונותנים בזה אחר זה את שואו חייהם 

למה הם מעצבנים אותנו: הם לא מוכנים להודות כמה הם באמת אוהבים את החוג הזה (ואת יוש)

ציטוט מנצח: "עומד על ארבע - ולא בשביל לאכול דשא"

מה מחכה לו בהמשך: אנחנו לא יודעים מה יהיה עם כל האסירים, אבל יש לנו תקווה קטנה שביום שחזי ישתחרר הוא ילוהק לסדרת דרמה נחשבת, וואלה, מגיע לו 

_OBJ