רגע לפני פרק הבכורה הכפול של העונה החדשה של סדרת הדרמה "להיות איתה", הכוכב הראשי אביב אלוש עדיין מרגיש נבוך לראות את עצמו על המסך: "פתאום אמא שלי צריכה לראות לי את התחת עוד פעם. אני לא אוהב לראות את עצמי בפרמיירות ובמיוחד אם אני רואה את הפרק בפעם הראשונה". בימים אלה אלוש לקח הפסקה מבמת התאטרון ומחלק את זמנו בין ימי צילום עמוסים, גידול שלושה ילדים ומעט מאוד שעות שינה: "השבוע גיליתי פעם ראשונה שערות לבנות".

בראיון לגורי אלפי חשף אלוש סודות מסט הצילומים של "להיות איתה", והיחסים המורכבים עם יוצר הסדרה: "בעונה הראשונה אסי ואני היינו מתווכחים על כל מילה. בעונה הזאת הוא שיחרר והנוכחות שלו הייתה נחוצה על הסט". את התדמית הגברית והמחוספסת של אלוש ניפצה הקולגה רותם סלע, שחשפה את תיק הרחצה העמוס איתו הוא מסתובב כדי לתחזק את הפריזורה המתולתלת. מתברר שגם בזמן צילומים מעבר לים לסרט ההוליוודי "הבקתה", אלוש לא הסכים להפקיד את התלתלים בידיהם של מעצבי השיער המקצועיים. צפו בקטע המלא ותזכו בטיפים לתרופות סבתא ותכשירי טיפוח מאביב אלוש.

כמו רבים מהאורחים שמגיעים לאולפן של "היום בלילה", גם אביב אלוש שיחק עם גורי את משחק הוואטסאפ. אלוש הגריל את ההודעה: "אני עושה פסטיגל בחנוכה ואין מצב שאת מקבלת ממני כרטיסים", וגלגל המזל של משחק הביא אותו לשלוח את ההודעה לרותם סלע, שהשיבה די מהר:

גורי לעומת זאת הסתבך קצת יותר והגריל את שר החינוך נפתלי בנט כנמען להודעת הוואטסאפ הבאה: "אתה חייב לראות מחר להיות איתה, רואים שם את התחת של אביב אלוש", וכעבור כמה שעות הוואטסאפ של גורי קיבל את ההודעה הבאה: