לא היו קרובים: לא מגי אזרזר, גם לא מורן אטיאס ובטח שלא אתי כרייף. הערב, אחרי עוד ביצוע מצוין שלה, החמסה קיבלה את מספר הקולות הנמוך ביותר מחברי הפאנל ומהקהל באולפן ונאלצה לעזוב את "הזמר במסכה". מי שהתגלתה מאחורי המסכה הייתה, להפתעת הפאנל, השחקנית המוערכת שני קליין ("אפס ביחסי אנוש", "מטומטמת").

שני קליין ב"הזמר במסכה" (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
שני קליין היא החמסה ב"הזמר במסכה" | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12

קליין, ששיחקה גם ב"הרמון", "דוז פואה", "שקשוקה" ובעוד סדרות טלוויזיה רבות, חשפה ב"הזמר במסכה" כישרון שירה ענק ויכולות ווקאליות מרשימות שלא הכרנו. איך הרמזים הובילו דווקא אליה? הפיצוח המלא לפניכם.

הרמז הראשון

 1. ברמז הראשון, החמסה אספה מהקערה שלה חופן עיניים נגד עין הרע. עין אחת הניחה על אבן שעליה מצויר דגל ישראל. בכך, רמזה לנו קליין על הסרט הקצר שבו שיחקה בעבר: "ולתפארת מדינת ישראל".
 2. לאחר מכן, החמסה הניחה עין על אבן שעליה מצויר דגל ארצות הברית. קליין שיחקה בסרט הקולנוע "אפס ביחסי אנוש", אשר זכויותיו נמכרו לארצות הברית ומיועד להפוך לסדרה. בנוסף, סרט זה הופץ והוקרן בארצות הברית בהצלחה רבה.
  השתקפות רוברט דה נירו (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  הסרט בכיכובה הוקרן בפסטיבל טרייבקה, שייסד רוברט דה נירו | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 3. כשהמאבטח הביט במקווה המים, ראה השתקפות של השחקן רוברט דה נירו. הסרט "אפס ביחסי אנוש" הוקרן בפסטיבל הסרטים טרייבקה, שמייסדו הוא דה נירו.
 4. החמסה הניחה לרגלי הבודהה אבן שחרוט עליה "TLV-LY555 דרך צלחה". קליין שיחקה עובדת נתב"ג בסרט קצר בשם "מה שלא הורג אותך". כמו כן, עבדה בשירות הלקוחות של אל על, ומכאן הרפרנס לחברת התעופה הישראלית.

הרמז השני

 1. החמסה העניקה במתנה לאופירה אסייג שובר לטיפול פנים בשם "מלכה ליום אחד", במרכז האסתטיקה "הזמר במסכה". קליין שיחקה בסדרת הטלוויזיה "מעילה" בתפקיד יפה מקסימוב, בעלת מכון לאסתטיקה.

הרמז השלישי

 1. בספיישל הדיוות, בחרה החמסה לשיר את "Hero". היא סיפרה כי, "השיר לא מדבר סתם על גיבור, אלא על גיבור אמיתי. גיבור לעצמו. מריה קארי כתבה בשיר שבכל אדם יש כוח פנימי שמאפשר לו לחזק את עצמו, גם בחולי וגם בקושי, ולתת השראה לסובבים אותו. אני ממש יכולה להתחבר לזה". קליין סובלת ממחלת הפיברומיאלגיה, עליה היא מדברת בפתיחות. קליין משתפת במצבה ובקשיים שאיתם מתמודדת בעקבות המחלה.

הרמז הרביעי

 1. כרטיס הגירוד של החמסה הורכב מ-12 דגלי מדינות אירופאיות. הרפרנס הוא כמובן לאירוויזיון ולמספר 12, דוז פואה. קליין שיחקה במיני-סדרה "דוז פואה" שהופקה לקראת אירוע האירוויזיון בישראל, בשנת 2019.

הרמז החמישי

 1. אופירה בחרה שהחמסה תשיר את "Material Girl". החמסה הודתה לה, "זה כבוד עבורי לבצע שיר של המלכה האם, מדונה. היא השראה בכל מובן, אבל בעיקר בבריאות ובכושר המטורפים שהיא מקפידה עליהם. אני מנסה ללכת בדרכה ומקפידה, בעיקר בימים כאלה אינטנסיביים של חזרות, לשתות הרבה מים". קליין הייתה הפרזנטורית של קופת חולים כללית בקמפיין לאפליקציית "אקטיב", שמטרתה שמירה על הבריאות בעזרת כושר, שתיית מים ואכילה נכונה._OBJ