בעוד שלושה ימים תצא לדרך העונה החדשה של "הזמר במסכה" (מוצאי שבת, אחרי החדשות, ערוץ 12) ו-18 מפורסמים, הכי מפורסמים שיש, יעלו על הבמה בתחפושות המרהיבות ויגרמו לכולנו לנחש מי הם.

הסוס, הקיפוד והרוגלך הם רק חלק קטן מהתחפושות שאליהם ייכנסו המפורסמים, ואם חשבתם שהשנה הולך להיות קל לזהות אותם - כדאי שתחשבו שוב. "אם בשנה שעברה ניחשתם 80%, השנה תנחשו אולי 10%", הבטיחה אופירה אסייג, חברת פאנל המומחים, בשיחה עם לירון זייד במהדורה המרכזית.

"הם שרים נהדר, רוקדים נהדר ונותנים נאמברים שאתה אומר 'ואוו'. לא האמנו שהוא או היא יודעים לתת כזה שואו", גילתה אופירה, "הציפייה היא פי חמישה יותר מטורפת מהשנה שעברה. אנחנו מדינה של סקרנים, הסקרנות הורגת אותנו. אני מוכנה כבר עם מסכה והאימוג'י עם הרוכסן. אני לא מדברת, נגמר הסיפור".

משחק הניחושים הופך לכייפי אפילו יותר כשהוא נעשה ביחד עם חברים ומשפחה. "זה לא אירוע שצריך כל הזמן להסביר אותו לילדים. רואים את זה ביחד, נהנים מאותם הדברים, צוחקים, השואו מטורף. זה כיף", אמר מגיש התוכנית, עידו רוזנבלום. "אין איזה רגע שאתה אומר, 'טוב, אני צריך להסביר פה עכשיו לילד משהו שאין איך לצאת ממנו". 

עידו רוזנבלום במהדורה המרכזית (צילום: המהדורה המרכזית, באדיבות ספורט 1)
העונה החדשה מתחילה - והפה נסגר עם רוכסן. עידו רוזנבלום | צילום: המהדורה המרכזית, באדיבות ספורט 1

כדי לשכלל את הניחושים שלה השנה, אופירה הצטיידה במחברת שהייתה צמודה אליה בצילומים. "באתי עם ספירלה של בגרות ואמרתי, אני השנה מפוצצת פה כל מסכה", אמרה אופירה, "מהפחד, שמתי אותה בכספת". עידו קצת פחות התחבר לשיטה החדשה של אופירה: "יש לנו בפאנל את סטטיק, בן אל, שחר וצדי, שלא היו התלמידים הכי חדים בבית ספר, ואת אופירה שבאה עם מחברת. כשאני מסתכל על מחברות כאלה זה מעורר בי חרדה. ליום הראשון בלימודים הבאתי מחברת אחת וכל המקצועות היו במחברת הזאת".