צדי צרפתי, מה נאמר ומה נגיד? כמו אופירה אסייג, גם אנחנו מבקשים, בעצם דורשים, תוכנית ספין אוף שכל כולה מוקדשת אך ורק למטרה אחת – להבין מי זה לא. את שם התוכנית כבר יש לנו, אז כל שנותר הוא להבין מי לא מסתתר מתחת לתחפושות של הזמר במסכה (הערב ב-21:30, קשת 12)? ככה, שמענו שאקי אבני זה לא התרנגול, השפירית זאת בטוח לא זהבה בן ואחרי הפרק האחרון כבר ברור לצדי שהחסידה היא ממש לא לינור אברג'יל. והוא לא לבד, גם סטטיק ובן אל הצטרפו לפינתו האהובה – זה לא, ואנחנו מיד אחריהם. אז הנה הסיבות למה לינור לא יכולה להיות החסידה, בלי נדר, כן? זאת רק השערה.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. שומרת נגיעה
  אחד הסממנים הבטוחים והיותר חד משמעיים שקיבלנו הגיע מהכיוון הימני של השולחן. בזמן שאופירה טענה שמדובר בלא אחרת מאשר לינור, שאף נשואה לאחד מהסוכנים של הצמד המוזיקלי, תבורי הפיל את הפצצה – היא שומרת נגיעה. הפרט הזה לא בדיוק הסתדר עם לחיצת היד בינה לבין עידו רוזנבלום, שהתרחשה בפרקים הקודמים. אמנם אופירה טענה שרק הכנף נגעה בו, אז חובת ההוכחה היא עלינו, והנה לחיצת היד של עידו והחסידה.
  עידו רוזנבלום והחסידה (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  לחיצת היד של עידו רונזבלום והחסידה | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12
 2. מראה חיצוני
  אולי יש תחפושות שקשה לזהות את מבנה הגוף של המפורסם או המפורסמת, אבל החסידה היא לא אחת מהן. או כך לפחות טען צדי כשהגיע תורו לנחש. הוא הבהיר מיד לאופירה שלינור, איך אומרים – זה לא, ממש לא. "אנחנו רואים פה אותה", פתח בטיעון, "מעבר לצוואר אנחנו רואים את כל הגוף, לינור אברג'יל היא לא, אין צ'אנס". טוב אין צ'אנס אז אין צ'אנס.
 3. דעי מאין באת
  כבר ברמז הראשון שמענו מהחסידה שאנשים מסתכלים על המקום ממנו הגיעה במקום על מי שהיא באמת. עד כאן הכל טוב ויפה, אלא שבאחד מהראיונות שנערכו עם לינור, מיס העולם לשעבר דווקא טענה אחרת. לדבריה, מאז שחזרה בתשובה, אנשים החלו סוף סוף להסתכל לה בעיניים ולראות אותה, מה שלא כל כך מתחבר לנו עם הרמז של החסידה.
 4. עונת הנדידות
  מי שהתרכז טוב טוב יכול היה לשמוע את החסידה מספרת על הנדידה שלה מהדרום. מה שמשתמע מכך הוא מעבר הדירה שלה מאזור דרום הארץ אל המרכז או הצפון כמובן. אממה, אם אנחנו מקשרים את הרמז אל לינור, היא בכלל נולדה ועודנה גרה באושר בנתניה, יחד עם בן זוגה וארבעת ילדיהם. נו, זה לא, צדי אומר לכם.
 5. דלתות נסגרות
  באמת שניסינו למצוא את הקשר בין לינור למקצועות שהוצגו ברמז השלישי, כמו למשל פקידת קבלה בבית מלון או קלדנית בבית משפט, אבל לא הצלחנו. גם שאר הדברים שהחסידה אמרה לא הסתדרו לנו במיוחד, כי ללינור לעומת החסידה, הדלתות נפתחו בתחום הדוגמנות כשהגיעה עד לטייטל מיס עולם, והפכה לישראלית השנייה שזכתה בתואר זה. משם, היא המשיכה לתחום הדוגמנות, המשחק, עריכת דין ומנהל עסקים, ככה שבואו, משהו אומר לנו שלא מדובר פה במקרה של החסידה.
 6. כל השאר
  לרקורד, אנחנו תמיד חושבים שצריך להקשיב לצדי. לא סתם אופירה טענה שהיא מעריצה אותו, ואם היינו יכולים, דווקא כן היינו רוצים לשבת איתו במסעדה כדי לשמוע איך הוא מנפה את המנות בתפריט. סתם, התכוונו את השמות שלא מסתתרים מתחת לתחפושות. על הדרך, אולי הוא היה עוזר לנו להבין למה החולה המדומה, הילדים שצחקו על החסידה בילדות, החליל ובכלל כל הלוק שלה לא יכול להיות לינור אברג'יל. עד כאן פינתו של צדי – מי זה לא.