הפרק האחרון של הזמר במסכה חשף בפנינו צד שלם שחברת הפאנל אופירה אסייג הצליחה להסתיר מאיתנו עד עכשיו. קטע הרמזים של הפופקורן, שהיה כולו סביב תאריכים ואסטרולוגיה, הוביל את אופירה לנחש שמתחת לתחפושת הפופקורן מסתתרת ג'ודי שלום ניר מוזס, ועל הדרך לחשוף כי האסטרולוגיה חיברה פעם בין השתיים. "את מאוד מאמינה באסטרולוגיה", אמרה אסייג לפופקורן, "יש לך ולי חברה משותפת, אפילו פעם אחת לקחת אותי אליה, המלצת לי לקרוא את מפת האסטרולוגיה שהיא תיתן לי, ובינינו, לא עזר, אבל יאללה התקדמתי".

אז למרות שהפעם ההיא לא ממש הצליחה, ומאז אופירה כבר התקדמה, החלטנו להרים את הכפפה ולארגן לה במיוחד מפה אסטרולוגית באדיבות אתר אלטרנטיבלי. אז מה צופנים לה הכוכבים, איפה משובצת נקודת המזל הקוסמית שלה ואיזו מן אישה היא?

אסייג נולדה ב-6 באוקטובר 1973, שעת לידה משוערת: 13:45. היא בת מזל מאזניים המושפעת מן המזלות עקרב (בו נמצאים הכוכבים ונוס ומרקורי), דלי ושור. האופק 'מפזז' על הגבול שבין המזלות גדי ודלי. נקודת המזל הקוסמית שלה משובצת במזל גדי.

מיקום השמש במפה של אופירה הוא במזל מאזניים: למיקום השמש במפת הלידה שלנו יש השפעה חזקה על הרצונות הבסיסיים שלנו. למרות שכלפי חוץ יכול להיות שמוחצנות תכונות אחרות, כבת מזל מאזניים היא הייתה מעדיפה, יותר מכל דבר אחר, להרעיף חביבות, קסם אישי, גמישות ופשרנות, כדי לנסות למצוא את נקודות האיזון וההסכמה עם הסובבים אותה. 

נחשף: זו המפורסמת מתחת לתחפושת הפטריה (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
"אישה שניחנה בעוצמה של בולדוזר". אופירה אסייג | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12

מן העבר השני מתייצבת השפעתו של מזל עקרב שנוהג לנהל את עסקיו בסגנון מתוחכם, שנון, עוקצני ורב תהפוכות. צפויה סביבת עבודה שופעת סודות, הסתודדויות, שמועות ולחישות אשר רב בהן הנסתר על הגלוי. ההחלטות החשובות תתקבלנה בחדרי חדרים ומאחורי הקלעים. על פי האסטרולוגיה הקלאסית, עמדותיו של מזל עקרב צבועות בגוונים של שחור או לבן ללא גווני ביניים.

מיקום הירח: הירח במזל דלי רומז כי אם אתם זקוקים לטאלנטית חכמה ומקורית שממציאה את הגלגל מחדש מידי בוקר, מהרו לראיין ולחטוף את אלה שמיקום הירח שלהם הוא במזל דלי. יכול להיות שהיא תטריף את דעתכם - אך תשיג את המטרה.

מיקום כוכב מרס במזל שור: כוכב מרס במזל שור מספר על אישה שניחנה בעוצמה של בולדוזר ובנפש של אמן. מותר לכם להניח כי היא מעבירה את שעות הלילה בהכנות קפדניות ליום השידורים של מחר. היא משקיענית, יצירתית, מפוכחת ואשת צוות במיזמים המנוהלים בידי אנשים בעלי ראש פתוח.

נקודת המזל: נקודת המזל הקוסמית במזל גדי מהווה בית חם עבורה כאישה קרייריסטית שאפתנית, מאורגנת, עקבית, יציבה, אחראית, מעשית, דייקנית ומכורה לעבודתה. היא מטפסת אל הפסגה עקב בצד אגודל ומנהלת את ענייניה על בסיס של היגיון ופיכחון. לא שוגה באשליות, לא מפנטזת ולא מבטיחה את שאין ביכולתה לקיים.

מיוחד לגולשי mako – מפה אסטרולוגית בחינם. אלטרנטיבלי הינו אתר המרכז נושאים כגון: רוחניות, אסטרולוגיה, רפואה משלימה, מיסטיקה, נומרולוגיה וכולל בין היתר כתבות עומק ומידע חיוני. למידע נוסף הכנסו לאתר