אם אתם אנשים של חידות, הגעתם למקום הנכון. רגע לפני שתעלה הגרסה הישראלית לתוכנית הריאליטי ששינתה את פני הטלוויזיה בעולם, הזמר במסכה (קשת 12), רצינו לבדוק כמה אתם מוכנים לטירוף. הפורמט מאוד פשוט: מפורסמים מכל התחומים ישתתפו בתחרות שירה, כשהם מסתתרים מתחת לתחפושות משוגעות מכף רגל ועד ראש, המטרה שלכם: לזהות מי המפורסם לפי הקול והרמזים בלבד. המטרה שלהם: לזכות בקולות של הקהל וחברי הפאנל על הביצועים כדי להגיע למקום הראשון, ולמעשה להיחשף אחרונים.

בלמעלה מ-30 מדינות כבר יש צופים נלהבים שמחפשים אחר כל רמז אפשרי כדי לפצח את התעלומה, ועכשיו זה מגיע אלינו. אז יש למה לצפות. למרות שזאת תחרות שירה, הכוכבים שישתתפו הם לא בהכרח זמרים מוכרים. על הבמה המסתורית בגרסה האמריקאית (המשודרת ב-yes Real וב-yes VOD) למשל, נחשפו אנשי טלוויזיה כמו ריקי לייק, דרך כוכבי NBA כמו ויקטור אודליפו ואפילו פוליטיקאים כמו שרה פיילין. כך שכל האפשרויות פתוחות, והגילוי הופך רק קשה ומסקרן יותר.

הגיע הזמן לחמם את המנועים ולהניע את גלגלי החשיבה. כאן ידע כללי הוא המפתח, וצריך לזכור ולחבר כל רמז הכי קטן שתוכלו לדלות, כדי להגיע לפתרון הנכון. אז כדי להכין אתכם כמו שצריך, הנה שבעה רמזים מסקרנים במיוחד שמאחוריהם מסתתר כוכב גדול. חושבים שתצליחו לזהות באיזה אישיות מוכרת מדובר?